Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 20.

Nsboy termékei: 3 találat

Eladó:Nsboy RSS     Mindenki termékét mutassa
Lap  1 /  1    3 db/oldal
Eladó Hét húros Orosz gitárkülönlegesség 1955-ből, eredeti húrozással, gyá Hét húros Orosz gitárkülönlegesség 1955-ből, eredeti húrozással, gyá

Kellemes akusztikus hangzás. 7 húros midi méretű Orosz hangszer gitárvirtúózoknak.Természetes fából, intarzia berakással, fém húrozással, manuális technikával készült pengetős hangszer az 1950-es évekből. A címkéjén alig láthatóan van egy 1955-ös bélyegző lenyomat.Tökéletes patinás, ma is használható állapotban, eredeti húrokkal, különleges telt hangzással, a korából eredő apró felületi hibákkal, mint a képeken is látható. Az orosz gitár egy héthúros ...
   42.000 Ft 0 23 nap  4 óra 21 perc
Eladó Orosz 7 húros dobgitár, nagyon ritka, antik darab Orosz 7 húros dobgitár, nagyon ritka, antik darab

Gitár virtuózoknak! Az 1960-as években készült ritkaság, speciális 7 húros kivitelben. Az orosz gitár egy héthúros gitárféleség, amely a 18 ? 19. század fordulóján tűnt fel Oroszországban. Első népszerűsítője, talán feltalálója is a cseh származású Andrej Szihra (1773?1850) volt, aki mintegy ezer darabot írt erre a hangszerre. Az orosz héthúros gitár a 19. századi Oroszországban messze elterjedtebb volt, mint a spanyol gitár. A század második felétől cigány ...
   22.500 Ft 0 23 nap  4 óra 43 perc
Eladó 24db-s CD tár a napellenződre. 24db-s CD tár a napellenződre.

Autós zsebes Cd rendező. Talán nincs is praktikusabb megoldás a cd-k autóban történő tárolására. Csak felhelyezed a napellenzőre, és máris használhatod az akár 24db CD, vagy fogalmi, biztosítás, stb. tárolására alkalmas zsebsort. Méretei: kb. 36cm Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 400Ft. Post cost in europe, with bank transfer payment 5?. Kedves Érdeklődő! Kérlek csak valós vásárlási szándékkal, és fizetési képességgel licitálj, és ...
   1.600 Ft 0 23 nap  8 óra 53 perc
Lap  1 /  1    3 db/oldal