Az ingyenes aukciós piactér | 2013. Máj 21.  
Keresés      Részletes keresés
 
321 találat

Az összes terméket mutassa|Könyv, Újság>>Tudomány>>Társadalomtudomány

Keresés a kategóriákban: Tudomány
Keresés a(z) aktív árverésekben
A keresési feltételek módosítása
Lap  1 /  11    30 db/oldal   1 2 3 4 5 6 Következő>>    oldalszám: 
Kép Megnevezés Jelenlegi ár Licitek száma Befejezés dátuma
Eladó Gergely Ferenc-Kiss György: HORTHY LEVENTÉI / A leventeintézmény tört. Gergely Ferenc-Kiss György: HORTHY LEVENTÉI / A leventeintézmény tört.

A LEVENTE INTÉZMÉNY TÖRTÉNETE Kossuth Könyvkiadó, 1976 Ajánló:  A mai felnőtt férfiak jól emlékeznek a "leventére", maguk is részt vettek benne. Emlékeik keserűek, hiszen az ottani dresszúra, katonai képzés meglehetős brutalitással folyt.  Mi is volt tulajdonképpen a leventeintézmény? Miért hívták életre, hogyan alakították ki, milyen fejlődési szakaszokon ment át, s mit éltek át résztvevői, a tizenéves fiatalok? Ilyen és hasonló kérdésekre ...
   590 Ft 0  5 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:15)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Morawski: A VATIKÁN TÁVOLRÓL ÉS KÖZELRŐL Morawski: A VATIKÁN TÁVOLRÓL ÉS KÖZELRŐL

Szerző: Zdzislaw Morawski Kiadó: Kossuth, 1981 Ajánló: 1978-ban igen mozgalmasak volta az Apostoli Palota folyosói, termei. Nem gyakran fordul elő a Vatikán történetében, hogy egy évben két pápaválasztó konklávét is kellett tartani. A második választás eredménye meghökkentette a világot. Wojtyla krakkói érsek megválasztása egész sor "első" jelzőt von maga után. Nálunk is megnőtt ezek után az érdeklődés a Vatikán iránt, mely most egyszerre közelebb került ...
   340 Ft 0  7 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:17)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Hoppál: Hungarian Heritage - Vol. 1/1-2 Hoppál: Hungarian Heritage - Vol. 1/1-2

 Nyelv: angol VOL. 1/1-2  Szerkesztő/editor: Hoppál Mihály Szerzők: Felföldi László, Fügedi Márta,  Gráfik Imre, Kríza Ildikó, Küllős imola, Sebő Ferenc, Vight Vilmos..... Kiadó: Molnár & Kelemen P., Budapest, 2000 Ajánló: Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált néprajzos kiadvány. Kötés, állapot: papír. TELJESEN ÚJ! ORIGINAL! HASZNÁLATLAN! Terjedelem: 117 oldal / pages Tömeg: 450 gr. Pécsen átvehető, utánvétel ...
2.400 Ft
   2.600 Ft
0  8 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:18)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Paládi-Kovács:Magyar tájak néprajzi felfedezői Paládi-Kovács:Magyar tájak néprajzi felfedezői

A MAGYAR NÉPRAJZ KLASSZIKUSAI c. sorozat kötete Szekesztő: Paládi-Kovács Attila Kiadó: Gondolat, 1985 Kötés, állapot: papírvédő + félvászon. SÉRTETLEN, TELJESEN ÚJSZERŰ, AJÁNDÉKOZHATÓ KÖTET! Tartalom, ajánló: " A kötet a sorozatban megjelent Messzi népek magyar kutói c. kiadvánnyal állítható párhuzamba. A messzi népek kutatásával szinte egyidőben folyt Magyarország népeinek, tájainak felkutatása és leírása. Ez ...
   1.290 Ft 0 10 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:20)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Kiss Gy.: KÖZÉP-EURÓPA, NEMZETEK, KISEBBSÉGEK  (NAGYON RITKA!!!) Kiss Gy.: KÖZÉP-EURÓPA, NEMZETEK, KISEBBSÉGEK (NAGYON RITKA!!!)

TANULMÁNYOK, PUBLICISZTIKAI ÍRÁSOK NINCS A NETEN ELADÓ PÉLDÁNY! Szerző: Kiss Gy. Csaba Kiadó: Pesti Szalon, 1993 Kötés, állapot: papír, TELJESEN ÚJ! HASZNÁLATLAN AJÁNDÉKOZHATÓ MINŐSÉG! Tartalom: Előszó 5 Vitában a nemzetről Nemzet és érték nem alternatíva 11 A nemzetfogalom néhány antinómiája. Kelet-Közép-Európában (A kelet-európai kisállamok nyomorúsága című Bibó-tanulmány margójára) 23 Nemzeti ...
1.300 Ft
0 11 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:21)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó KÖZGAZDASÁGI KISLEXIKON - 1972 - 2. bővített kiadás KÖZGAZDASÁGI KISLEXIKON - 1972 - 2. bővített kiadás

Kiadó: Kossuth,  1972 Szerkesztők: Gadó Ottó, Gyenis János, Huszár István, Pongrácz László, Radnóti Éva és még sokan mások Kötés, állapot: papírvédő - kopottas és a gerincnél 2mm.-es darab hiányzik -. + egészvászon aranyozott betűkkel - Újszerű -. Beltartalom: megkímélt, korának megfelelő jó állapotban. Terjedelem:  391 o. Tömeg: 667 gr. Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint. 1272_kar
   370 Ft 0 12 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:22)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Szepes Mária: SZÓMÁGIA - Az ezotériához vezető út fogalmai - ÚJ! Szepes Mária: SZÓMÁGIA - Az ezotériához vezető út fogalmai - ÚJ!

Kiadó: ÉDESVÍZ, 2004 Tartalom, ajánló: E könyv a hermetikus filozófia alapfogalmainak gyűjteménye. Nélkülözhetetlen alapmű. Sorrendjét nem betűrend, hanem a fogalmak értelmének logikája határozza meg. Valamennyi szédületes dimenziókra nyílik. Aki elindul feléjük, nem fordul többé vissza. Minden erőfeszítése kimeríthetetlen értékekhez juttatja. Felvillantja előtte az örök cél bizonyosságát. E mágneses csillogás nélkül értelmes ember aligha bírná ...
1.290 Ft
   1.490 Ft
0 19 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:29)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Csorba: NÉPRAJZI FILMKATALÓGUS - ETHNOGRAPHIC FILM CATALOGUE Csorba: NÉPRAJZI FILMKATALÓGUS - ETHNOGRAPHIC FILM CATALOGUE

Kiadó: Néprajzi Filmstúdió, 1995 Szerkesztők: Csorba Judit, Farkas Károly, Galambos Zoltán, Kovács Emese, Tari János Készült: A mozi születésének centenáriumára - In celebration of the centenary of cinema Nyelv: magyar - angol Ajánló: Nagyon ritka, nehezen megkapható kötet. Minden néprajzi téma iránt érdeklődőnek kifejezetten ajánlott! Kötés, állapot: papír. Korát meghazudtoló, teljesen ÚJSZERŰ állapotban. Terjedelem: 279 o. Tömeg: 355 gr. Pécsen átvehető, ...
1.400 Ft
   1.600 Ft
0 21 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:31)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó V. I. Lenin: Művei 25. -1917 június - szeptember V. I. Lenin: Művei 25. -1917 június - szeptember

Kiadó: Szikra, 1952 Szerző: V. I. Lenin Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van. Terjedelem: 580 o. Tömeg: 626 gr. A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül. Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint. 1084_kar
   350 Ft 0 21 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:31)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Bárth János: DUNÁNINNEN-TISZÁNINNEN Bárth János: DUNÁNINNEN-TISZÁNINNEN

ALCÍM: A Duna-Tisza közén élő népcsoportok hagyományait számbavevő nemzetközi néprajzi tudományos konferencia (Baja, 1993. júl. 8-9) előadásai NINCS ELADÓ PÉLDÁNY A NETEN, RITKA! Szerkesztő: Bárth János Kiadó: Szerzői, Kecskemét, 1995 Kötés, állapot: papír, a: kötés és beltartalom: sértetlen , TELJESEN ÚJ, HASZNÁLATLAN! Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. Szállítási ...
2.290 Ft
   2.490 Ft
0 39 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:49)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó PHARRAJIMOS Romák sorsa a holocaust idején I-II. - Új!!! PHARRAJIMOS Romák sorsa a holocaust idején I-II. - Új!!!

 A kiadói papír szalag és a kötet belső címe:  PHARRAJIMOS Romák sorsa a nácizmus idején Sorozatcím: Romaverzum Szerkesztette: Bársony János - Daróczi Ágnes¸ Kiadó: L'Harmattan a II. kötet tulajdonképpen egy papírmappa, mely korabeli fotódokumentációt tartalmaz ! Kötés, állapot: Ragasztott papírkötés, bolti ...
2.200 Ft
   2.600 Ft
0 41 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:51)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Pócs Éva: Szem meglátott, szív megvert - magyar ráolvasások Pócs Éva: Szem meglátott, szív megvert - magyar ráolvasások

 PROMÉTHEUSZ KÖNYVEK 11. Szerkesztette: Pócs Éva, Puskás Ildikó, Hahn István Kiadó: Helikon, 1986 Kötés, állapot: dupla védőpapíros, az alsó pergamen, megkímélt, jó állapotban.  Tartalom, ajánló, fülszöveg: "Az ember az ősidőktől egészen a közelmúltig hitt a szavak varázserejében. Nemcsak hitt benne, fel is akarta használni: ráolvasással és a velejáró mágikus cselekedetekkel akarta segíteni mindennapi munkáját, elhárítani ...
   520 Ft 0 42 perc 23 mp
(2013.05.21. 07:52)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Gecse Gusztáv: Kérdések a vallásról Gecse Gusztáv: Kérdések a vallásról

Szerző: Gecse Gusztáv Kiadó: Móra, 1975 Kötés, állapot: papír (enyhén foltos)-használt. Beltartalom sértetlen, korának megfelelő. Ajánló, fülszöveg: "Mik voltak a "hallgatás tornyai"? Milyen célt szolgálnak a templomi harangok? Mi a lélekvándorlás? Hogyan írja le a Biblia a világ teremtését? Ilyen kérdésekre keresi könyvünk a választ. Véleményt alkotni persze csak arról tudunk amit ismerünk. Ismerjük hát meg a vallást, keletkezésének okait, sok évezredes ...
   350 Ft 0 43 perc 57 mp
(2013.05.21. 07:53)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Ujváry: Kis folklórtörténet X. (Nagyon Ritka!!) Ujváry: Kis folklórtörténet X. (Nagyon Ritka!!)

Sorozatcím: Néprajz egyetemi hallgatóknak 33. Szerző: Ujváry Zoltán Szerkesztő: Bartha Elek Kiadó: MTA, Debrecen, 2006 Kötés, állapot: papír, TELJESEN ÚJ! HASZNÁLATLAN! Alig kapható kiadvány!! Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. Szállítási költség: a postai díjszabás és aVevő igénye szerint. (399) karács
1.300 Ft
0 46 perc 22 mp
(2013.05.21. 07:56)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Kelemen: PEDAGÓGIAI PSZICHOLÓGIA Kelemen: PEDAGÓGIAI PSZICHOLÓGIA

Kiadó: Tankönyvkiadó, 1988 Szerző: Kelemen László Kötés, állapot: fűzött karton, az élek, sarkok kissé kopottak. Beltartalom: újszerű,  bejegyzésmentes!! Tartalom:  - A pedagógiai pszichológia általános kérdései - A pedagógiai folyamat pszichológiai jellemzői - A személyiségfejlesztés pszichológiai alapjai - A tanulás és tanítás pszichológiája - A szocializáció (közösségi nevelés) pszichológiája - Az individualizáció ...
   890 Ft 0 50 perc 22 mp
(2013.05.21. 08:00)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Cserbokszarov: NÉPEK, RASSZOK, KULTÚRÁK Cserbokszarov: NÉPEK, RASSZOK, KULTÚRÁK

Szerzők: Csebokszarov, Cseboszarova Kiadó: Gondolat, 1980 Kötés, állapot: papírvédő kissé kopottas + kitűnő félvászon kötés és beltartalom. Jó állapotú antikvár könyv. Tartalom, ajánló, fülszöveg: lsd. 2.-3. kép Milyen népek (etnoszok) lakják a Földet; hogyan alakult ki a Föld jelenlegi etnikai térképe; hogyan, mikor és hol keletkeztek az emberi rasszok; az idők során hogyan változnak a rassz ...
   990 Ft 0 57 perc  5 mp
(2013.05.21. 08:06)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Boglár: A TÜKÖR KÉT OLDALÁN - KULTÚRÁLIS ANTROPOLÓGIA! Boglár: A TÜKÖR KÉT OLDALÁN - KULTÚRÁLIS ANTROPOLÓGIA!

Alcím: bevezetés a kultúrális antropológiába Szerző: Boglár Lajos Kiadó: Nyitott Könyvműhely, 2005 Kötés, állapot: papír, TELJESEN ÚJ!. HASZNÁLATLAN! Tartalom, ajánló: Bizonyos, hogy a másság elviseléséhez hozzátartozik a szoktatás is, s az a felismerés, hogy a "tükörnek két oldala" van. Ízlések és fogások, szokások és szabályok különbözőek lehetnek. Több más szakmával egyetemben a kulturális antropológiának ...
1.250 Ft
   1.450 Ft
0 59 perc 22 mp
(2013.05.21. 08:09)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Bogdán István: KÉZMŰVESEK MESTERSÉGE - ÚJSZERŰ! Bogdán István: KÉZMŰVESEK MESTERSÉGE - ÚJSZERŰ!

 Kiadó: Gondolat, 1989 GONDOLAT ZSEBKÖNYVEK Tartalom: - Bevezető - A szolgálónépek - A céh - Inasélet  - Legénysorban – Mesterrenden - Céhen kívül – Mesterségek - Az ipar átalakulása – Befejezés - Kötés, állapot: papír. Korát igencsak meghazudtoló, ÚJ, ÚJSZERŰ állapotban! Színes képekkel gazdagon illusztrált kötet. Terjedelem: 128 o. Tömeg: 137 gr. Pécsen átvehető, utánvétel igényelhető. Szállítsái költség: ...
   790 Ft 0  1 óra  1 perc
(2013.05.21. 08:11)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Brown: A NAGY LOVASKALAND - Epizód az  amerikai polgárháborúból Brown: A NAGY LOVASKALAND - Epizód az amerikai polgárháborúból

Szerző: Dee Brown Kiadó: Kossuth, 1979 Tartalom:  La Grange, Tenessee állam, 1863. április 17. Ezernyi tábortűz villog-füstölög ezen a tavaszi reggelen; a levegőben kávé és sült szalonna illata úszik, sajátos keveréket alkotva lovak és emberek verejtékbűzével. A nagy polgárháború felezőpontján vagyunk Amerikában; majdnem két esztendeje dördült el az első ágyúlövés 1861. április 12-én, és szinte majdnem két esztendő múltán, 1865. április 9-én ...
   390 Ft 0  1 óra  2 perc
(2013.05.21. 08:12)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Szegő Júlia: Ismeretlen moldvai nótafák - RITKA!! Szegő Júlia: Ismeretlen moldvai nótafák - RITKA!!

 Csángófalvak énekközlőinek szöveg- és dallamkincse SZEGŐ JÚLIA GYÜJTÉSE Szerkesztő: Tari Lujza Szakmailag ellenőrizte és a bevezetőt írta: Rajeczky Benjamin Kiadó: Európa, 1988 Kötés, állapot: papírvédő+félvászon. SÉRTETLEN TELJESEN ÚJ ÁLLAPOTÚ!!!! Igen ritka kiadvány!! Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint. (142)
1.500 Ft
   1.700 Ft
0  1 óra  6 perc
(2013.05.21. 08:16)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Osvát: ANYANYELV, OKTATÁS - KÖZÖSSÉGI NYELVHASZNÁLAT Osvát: ANYANYELV, OKTATÁS - KÖZÖSSÉGI NYELVHASZNÁLAT

Kiadó: Gondolat, 2003 Szerkesztette: Osvát Anna, Szarka László Szerző: Pléh Csaba, Demeter Zayzon Mária, Kontra Miklós Tartalom: A kötetben szereplő írások a következő témákat ölelik fel: kisebbségi anyanyelvoktatás és a nemzeti kisebbségek asszimilációs folyamatának összefüggései, a nyelvelsajátítás kritikus periódusainak biológiai értelmezése és szociális meghatározottsága, a sikeres nyelvfenntartás feltételei a külföldi példák és hazai tapasztalatok ...
   990 Ft 0  1 óra  6 perc
(2013.05.21. 08:16)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó V. I. Lenin: Művei 33. -1921 augusztus - 1923 március V. I. Lenin: Művei 33. -1921 augusztus - 1923 március

Kiadó: Szikra, 1953 Szerző: V. I. Lenin Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon mélynyomású Lenin képpel, aranyozott betűkkel, Kül- és beltartalom, korának megfelelő, jó, megkímélt állapotban van. Terjedelem: 568 o. Tömeg: 630 gr. A sorozat további 3 kötetét megtalálhatja aukciómban. Bármely kérdés esetén, kérem jelezzen az "üzenőfalon" keresztül. Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint. 1083_kar
   350 Ft 0  1 óra 21 perc
(2013.05.21. 08:31)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Kántor Lajos: BIRTOKON BELÜL? - Téli beszélgetések Erdélyben Kántor Lajos: BIRTOKON BELÜL? - Téli beszélgetések Erdélyben

Kiadó: Pallas Lap- és Könyvkiadó, 1989 Szerző: Kántor Lajos Ajánló, fülszöveg: Kántor Lajos, a Kolozsváron élő irodalomtörténész, esszéíró, kritikus beszélgetőtársai - Sütő András, Kányádi Sándor, Szabó T. Attila, Balogh Edgár, Harag György, Horváth Imre, Lászlóffy Aladár, Markó Béla, Egyed Péter, Tompa Gábor és Augustin Buzura - az erdélyi szellemi élet kimagasló alakjai, akik hiteles töprengéseiket tárják elénk. Nem térnek ki sem a kollektív ...
   380 Ft 0  1 óra 32 perc
(2013.05.21. 08:42)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Garda: Gyergyó a történelmi idő vonzásában (Nagyon RITKA!!) Garda: Gyergyó a történelmi idő vonzásában (Nagyon RITKA!!)

Szerző: Garda Dezső Kiadó: INFOPRESS, Székelyudvarhely, 1992 Kötés, állapot: papír, TELJESEN ÚJSZERŰ! JÓ ÁLLAPOTÚ! Tartalom: Kérem tekintse meg a 2. képet. Pécsen átvehető, utánvétel megoldható. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igényei szerint. (422) karács
1.200 Ft
   1.600 Ft
0  1 óra 40 perc
(2013.05.21. 08:50)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Frank László:Szun Jat-Szen élete Frank László:Szun Jat-Szen élete

jó állapotban kategória:Történelem-ÉLetrajz méret:19 cm x 13 cm A könyvhöz kapcsolódó név/nevek: Dr. Csima János  (Lektor) F. Kemény Márta  (Szerkesztő) Frank László  (Szerző) Kiadó: Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó A kiadás helye: Budapest ...
   400 Ft 0  3 óra 55 perc
(2013.05.21. 11:05)
Ribizli3 (295 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó A kárpótlási törvény és gyakorlati alkalmazása A kárpótlási törvény és gyakorlati alkalmazása

Mint a képen alcím:Mit? Hol? Hogya füzet jellegű méret:20x14cm kiadta:Metagon kft kiadás éve:1991 oldalszám:39 tűzött kötés Személyes átvétel Budapesten m,egoldható ptk:250 grammig kategória
   500 Ft 0  5 óra  6 perc
(2013.05.21. 12:16)
Ribizli3 (295 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Visszatérés (A Reinkarnáció Tudománya) Visszatérés (A Reinkarnáció Tudománya)

Eladó a képen látható könyv,újszerű állapotban! A könyv segítségével megtanulhatjuk,hogy miként irányíthatjuk jelenünket,hogyan határozzuk meg jövőnket,és miként változtassuk meg az életünket. átvétel:18.ker. postaköltség 465 Ft Kérem nézze meg a többi termékemet is,hasznos szép dolgokat talál! Több könyv vásárlás esetén,postaköltséget takarít meg!
   400 Ft 0  5 óra 31 perc
(2013.05.21. 12:41)
Csipogó (43 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Mikó Imre: VÁLTOZATOK EGY TÉMÁRA Mikó Imre: VÁLTOZATOK EGY TÉMÁRA

Kiadó: Kriterion: 1981 TANULMÁNYOK GÁLL ERNŐ BEVEZETŐ TANULMÁNYÁVAL Címek a kötetből: Az együttélő nemzetiségek jogegyenlősége. Közös hagyományok fóruma. A kétnyelvűség dicsérete. Nyelvhasználat és jogtörténet Erdélyben. Jogász a közéletben. Fülszöveg: Kérem zekintse meg a kinagyított 2. és 3. képet. Kötés, állapot: papírvédő - kissé sárgult, de hibátlan -. + félvászon - újszerű-. Beltartalom: korát meghazudtoló, jó, megkímélt állapotban. Terjedelem: ...
   490 Ft 0  5 óra 56 perc
(2013.05.21. 13:06)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Így élt Leonardo Vinci Így élt Leonardo Vinci

Jó állapotban JÓ ÁLLAPOT  MÓRA FERENC KIADÓ 250 OLDAL 1977  ES KIADÁS Termékeim fix áron vannak,.Nem kell  várni amíg lejár:) ...
   800 Ft 0  5 óra 58 perc
(2013.05.21. 13:08)
Ribizli3 (295 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Eladó Pais István: EMBER ÉS VALLÁS Adalékok a vallás kritikájához és strukt. Pais István: EMBER ÉS VALLÁS Adalékok a vallás kritikájához és strukt.

 ADALÉKOK A VALLÁS KRITIKÁJÁHOZ ÉS STRUKTÚRÁJÁHOZ Kiadó: AKADÉMIAI, 1981 Szerző: Pais István Tartalom, ajánló: Az immár ötödik kiadáshoz eljutó művében a szerző átfogó képet rajzol a vallás kialakulásáról, koronkénti változatairól, legfontosabb sajátosságairól. Az ókori keleti társadalmak valláskritikai bemutatása után az ógörög vallást analizálja.  Elemzésével azt bizonyítja, hogy a marxista irodalomban eddig szinte általános ...
   590 Ft 0  5 óra 59 perc
(2013.05.21. 13:09)
Konyvturi (230 ) felhasználó termékeit ne mutassa.
Lap  1 /  11    30 db/oldal   1 2 3 4 5 6 Következő>>    oldalszám: