Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi
ÁLDOZATI BÁRÁNYCOMB - 13 detektívtörténet | Termékkód: 404085 |
Kiadó: KRITERION, 1977
Válogatta: Kovács Nemere
Tartalom:
- Edgar Allan Poe: A Morgue utcai kettős gyilkosság (Pásztor Árpád)
- Arthur Conan Doyle: A Thor-híd rejtélye (Katona Tamás)
- Maurice Leblanc: Arséne Lupin a börtönben (Végh György)
- Gilbert Keith Chesterton: A mennybéli kalapács (Bartos Tibor)
- Karel Capek: A költő (Zádor András)
- Agatha Christie: A költő (Végh György)
- Georges Simenon: Maigret és a bolond öregasszony (Örvös Lajos)
- Ellery Queen: Öngól (Lengyel Péter)
- Lev Sejnyin: A vadászkés (Apostol András)
- Leslie Charteris: Angyal Hollywoodban (Gergely István András)
- Roald Dahl: Áldozati báránycomb (Borbás Mária)
- Friedrich Dürrenmatt: Az ígéret (Fáy Árpád)
Kötés, állapot: papírvédő - élei szakadozottak, kopottas - még polcképes.+ Félvászon kötés. Beltartalom: korának megfelelő, szakadás és bejegyzés mentes. Lapélek kissé kivülről foltosak. Összességében: korának megfelelő antikvár kötet.
Terjedelem: 437 o.
Tömeg: 480 gr.
837_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 17. 20:03 Termék megtekintve: 894 |