A Század Gyermekének Vallomása (Alfred de Musset) 1975 (3kép+Tartalom) | Termékkód: 500584 |
A Század Gyermekének Vallomása (Alfred de Musset) 1975
Olcsó könyvtár sorozat
jó állapotban van
borító kopottas
Kiadó : Szépirodalmi Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1975
Eredeti címe : La Confession d'un Enfant du Siecle
Azonosító : ISBN 963 15 0338 0 , Sz 2266-d-7576
Típus : Szépirodalom
Oldalak száma : 276 oldal a borítóval együtt
Mérete : 18 x 10.5 cm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (74.2852)
Eredeti ára : 6.-Ft
A tartalomból :
Musset, a hódító dendi, a lélekben romantikus, írásművészetében minden iskolától független, örökifjú, bájos
költő és a 19. század legfőbb kékharisnyája, a betű bűvöletében tobzódó irodalmi sznob, a módfelett sok
regényt világra szülő, keményen férfias George Sand szerelmébe enged bepillantást ez a regény. Abba a
világba, ahol a féktelen, néha gonoszul szeszélyes, de mindig emberien szenvedélyes költő és a szerelemben
csak megmártózó, feloldhatatlan, céltudatos regénygyárosnők élnek. Kapcsolatuk két évig tartott, de Mussetbe
olyan mélyen beivódott, hogy több nagy jelentőségű mű is fakadt belőle.
3db képet töltöttem fel róla :
https://postimg.org/gallery/1zurq574w/
Minden külön fényképezve , azt adom , ami a képeken van , nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Máj. 01. 15:04 Termék megtekintve: 901 |