Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi
A. Vajner-G. Vajner: SÖTÉTBEN TAPOGATÓZVA | Termékkód: 1062107036 |
Kiadó: Európa, 1979
Ajánló: Akszojnovát, a fiatal, tehetséges újságírónőt holtan találják az egyik külvárosi grundon. A nyomozást vezető Tyihonov századost tévútra viszi a boncolóorvos jegyzőkönyve. Az újságíró nőt, mint kiderül, nem árral szúrták le, hanem egy kiskaliberű mesterlövészpuskából lőtték le. De ki és miért? Őrültségből, játékból, féltékenységből, a leleplezéstől való félelemből vagy bosszúból? A mindvégig fordulatos és izgalmas történet végére a nyomozótiszt mesteri munkával leleplezi a gyilkost.
Kötés, állapot: Puha papír, hátlap enyhén kopott, korát meghazudtoló, polcképes állapotban. Beltartalom: korának megfelelő, bejegyzés mentes állapotban.
Terjedelem: 148 o.
Tömeg: 110 gr.
Szállítási költség: mindenkori postai díjszabás szerint.
218_kar_pótl
Árverés vége: 2019. Márc. 29. 18:14 Termék megtekintve: 293 |