Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
A nagymama virágos terasza, Michele Jung Új-Zélandi festőművész alkotá | Termékkód: 1062168361 |
Rusztikus bútorok közé.
Az impresszió egyik jellegzetes mesterműve. A fény, és a színek látványos megjelenítése a vásznon.
Közepes méretű olaj-vászon festmény feszített vakkeretben, lakozott fakeretben.
Szignálva a kép Bal oldalán alul (M. Jüng 2006).
Hibátlan állapotban, a fotózott kerettel együtt.
Meleg színei, és a témája, miatt vonzza a tekintetet, és bármely helység falán emeli az otthon melegét. Ajándéknak is kiváló választás.
Egyéb infó: használt kortárs műalkotás.
Jellemzők, méretek: 65x55cm. kerettel együtt,
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 20?.
Árverés vége: 2024. Márc. 29. 14:03 Termék megtekintve: 484 |