Ambrus Zoltán: SOLUS ERIS | Termékkód: 419151 |
Kiadó: Szépirodalmi, 1972
Szerző: Ambrus Zoltán
Tartalom, ajánló: Az író a Solus erist 1901-ben írta. A fiatal, tehetséges festő életének fordulatát élhetjük át a regényben. Büszkeség, gőg viaskodik ebben a szerelmi történetben a lebírhatatlan érzelmekkel, vágyak a racionalitással, hogy végül a lemondás győzhessen. A regény hátterében felvillannak az író zaklatottan bölcselkedő gondolatai, melyek a századforduló világát s a vidéki kastélyok életét hozzák az olvasóhoz.
Kötés, állapot: Kiadói egészvászon, korának megfelelő, jó, polcképes. Beltartalom: az 1 üres lap széle alig észrevehetően elszínezősött, a továbbiakban kitűnő, megkímélt állapotú kötet.
KISKÖNYVTÁR c. sorozat kötete
Terjedelem: 262 o.
Tömeg: 184 gr.
1437_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 09. 09:55 Termék megtekintve: 792 |