Termék kategóriája: Gyűjtemény
Amerikai tiszti szablya XIX. század.!"REPLIKA" | Termékkód: 408963 |
Amerikai tiszti szablya XIX. század.!"REPLIKA" REPLIKA TISZTI SZABLYA XIX sz. 100cm. Díszkard. A penge acél ,és díszittet USA gravírozásal.a markolatkosár gazdagon díszített réz,a markolat bőrborítású. A hüvely bőborítású. A Konföderációs Csapatok tiszti kardja volt.
Eladó helye: Magyarország Balassagyarmat (2660)
Árverés vége: 2017. Júl. 10. 01:42 Termék megtekintve: 1489 |