Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 27.

Angela Davis: ÉLETEM Termékkód: 433440

Fixár: 340 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2019. Ápr. 16. 17:34

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

Európa, 1977

Szerző: Angela Davis

Ajánló: Ki Angela Davis?

Egyetemi tanár, filozófus, és forradalmár. És fontos hozzátenni, hogy színes bőrű amerikai állampolgár. Szülei mélyen alulról törtek fel, hatalmas akaraterővel megáldva küzdöttek azért, hogy képezzék magukat, tanulhassanak, és egy emberibb életet élhessenek. Édesapja történelemtanár, édesanyja tanítónő volt. Már kicsi gyermekként átélte nap mint nap a rasszizmus kegyetlen megnyilvánulását, és ez váltotta ki belőle a tiltakozást az igazságtalanságok, az elnyomás, a rasszizmus ellen. Hamar politizálni kezdett, és vállalta a börtönt is azért, hogy tegyen valamit az igazságtalanságok ellen, a saját népét – ahogyan ő nevezte őket – testvéreit felvilágosítsa, és segítse a fiatalokat jobb életszínvonalra emelni..…

Műfaj: politikai önéletrajz

Kötés, állapot: papírvédő kopottas, gerinc kissé fakult. + Kiadói egészvászon, HIBÁTLAN. Beltartalom: bejegyzés-, sárgulásmentes, korát meghazudtoló állapotban.

Terjedelem: 387 o.

Tömeg: 440 gr.

1956_kar

Árverés kezdete: 2019. Márc. 17. 16:34
Árverés vége: 2019. Ápr. 16. 17:34
Termék megtekintve: 564