Termék kategóriája: Könyv, Újság»Idegen nyelvű könyvek
Anna Seghers: AZ ARGONAUTÁK HAJÓJA / Das Argonautenschiff | Termékkód: 455017 |
Német - magyar nyelvű regény egy kötetben.
Kiadó: Európa, 1978
Szerző: Seghels, Anna
Sorozatcím: Janus-könyvek
Ajánló: Görögországban megépítik a mitikus Argo pontos hasonmását, amelynek utasai, az argonauták, a legenda szerint egykoron elhajóztak a távoli Kolkhiszba, hogy megszerezzék a sárkány által őrzött aranygyapjút. A tervek szerint nemcsak megépítik Argo pontos mását, de nyomon is követik az argonauták útját, akik az i.sz. előtti XIV. században Görögországból az Égei-tengeren és a Boszporuszon hajóztak át, hogy eljussanak a Fekete-tengeri partvidékre, a mai Grúzia területére.
A kötetben párhuzamosan fut a két nyelvű szöveg, tanulásra, gyakorlásra sem utolsó lehetőség.
Kötés, állapot: papírvédő kopottas, hátlapnál belülről javított. + Kiadói egészvászon, teljesen újszerű. Beltartalom: bejegyzés-, és sárgulásmentes állapotban.
Terjedelem: 299 o.
Tömeg: 297 gr.
2893_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 06. 21:14 Termék megtekintve: 724 |