Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 27.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Arnold Bennett: GRAND HOTEL BABYLON Termékkód: 403965

Fixár: 230 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Ápr. 16. 17:32

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

 KÉK KÖNYVEK, 1989

Tartalom, ajánló: Ha egy szállodában egymásnak adják a kilincset a földkerekség vagyonos, befolyásos, kutyabőrös, sőt koronás hírességei, akkor onnan az intrikusok, titkos ügynökök, cselszövők sem hiányozhatnak: világos ez, mint a nap, ámbár sötét is, mint az éjszaka.

Ha egy jöttment jenki multimilliomos arra vetemedik, hogy a Babylon szálló éttermében, kerül amibe kerül, közönséges rostélyost és portersört hozat vacsorára, magára vessen a következményekért.
Ha egy szeszélyes leány hercegek dolgába ártja magát, majd felcsap botcsinálta detektívnek, számíthat rá, hogy nem mindenki fogja mentőangyalának tekinteni.

A Grand Hotel Babylon – gyanús és gyanútlan arisztokraták, minden hájjal megkent pénzemberek és gonosztevők könnyed iróniával megírt története – a legolvasottabb bűnügyi regények egyike.

Kötés, állapot: papír, korának megfelelő, gerinc kissé kopott. Beltartalom: megkímélt, sérülés mentes, lapélek enyhén sárgultak.

Terjedelem: 115 o.

Tömeg: 140 gr.

819_kar

Árverés kezdete: 2019. Márc. 17. 16:32
Árverés vége: 2019. Ápr. 16. 17:32
Termék megtekintve: 968