Termék kategóriája: Antik, régiség»Kézműves termék
Art deko gyertyatartó pár, ezüstözött rézből | Termékkód: 1062058959 |
Hajlított rézhuzal gyertyatartó páros.
Ezüstözött sárgarézből készült gyertyatartópár, hibátlan sérülésmentes állapotban. A sok tisztogatástól már némi ezüst kopás tapasztalható rajtuk, főként a kelyhek környékén. Használatra, és dísztárgynak is kitűnő választás.
Méretei: kb. 20cm magasak talpátméró kb 11cm.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 10?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 23:13 Termék megtekintve: 656 |