Auguste Bailly: RICHELLIEU | Termékkód: 1062085143 |
Rózsavölgyi és Társa
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, a vászon nyereg a fedlap felől 4,5 cm-nyit sérült. A fedlapot követően a könyv kissé törött. A kötés kitűmően tart. Beltartalom korának megfelelő. Kérem tekintse meg a képgalériát.
Terjedelem: 262 o.
Tömeg: 359 gr.
4318_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 03. 22:24 Termék megtekintve: 453 |