Termék kategóriája: Ruházat, divat»Férfi»Egyéb
Autószerelő Kezeslábas Munkaruha | Termékkód: 1062211364 |
Autószerelő Kezeslábas Munkaruha
cipzár jó, nem láttam rajta varrási hibát, se sérülést
a tarkó része nincs kikopva
kézvégek gumis részén van pár enyhe hiba
címkéje lekopott így a méretét nem tudom de lemértam kiterítve a szőnyegen :
teljes megassága 165 cm , teljes szélessége 162 cm kitárt karokkal
vállnál 69 cm , deréknél 53 cm , térdnél 28 cm
csomagkész mérete kb. 30 x 20 x 10 cm és 830gramm
imgbox.com/g/7wBz6aJIl7
Árverés vége: 2024. Ápr. 01. 15:38 Termék megtekintve: 542 |