Bánóczi József: BERZSENYI DÁNIEL MUNKÁI | Termékkód: 447813 |
Franklin-Társulat, é.n.
Szerkesztő: Bánóczi József
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, enyhén kopottas, korának megfelelő. Beltartalom:bejegyzés mentes, korának megfelelő.
Terjedelem: 340 o.
Tömeg: 443 gr.
2380_kar
Árverés vége: 2019. Jan. 07. 15:40 Termék megtekintve: 599 |