Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 24.

Barbara Wood: Árnyak a napfényben Termékkód: 414052

Fixár: 1.950 Ft Villámár
Árverés vége: 20 óra 44 perc
2024. Ápr. 25. 22:11

1.950 Ft Villámár

  Ajus5 (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

  A felhasználó egyéb termékei (3091)

Használt, antikvár könyv!

Kenyában, ebben az érintetlen paradicsomban akarja megvalósítani az életét az előkelő angol Treverton család. 1919-ben települ át a család feje az angol ködből az örökös napfénybe feleségével és annak nővérével, Grace-szel, akinek álma: meghonosítani a modern gyógyászatot Afrikában. Ám hamarosan kiderül: Afrika nem alakítható át Nagy-Britanniává, ennek a gyönyörű, vad földnek is vannak évszázados hagyományait, amelyeknek őrzője a vajákos asszony, Wachera Mathenge, a kikuju törzs feje. Ez a kibékíthetetlen ellentét csak fokozódik angol gyarmatosítók és bennszülöttek között, miközben a két család, a Trevertonok és Mathengék sorsa szerelemben és gyűlöletben folyton-folyvást találkozik. Ősi, sötét átkok teljesednek be, a két család tragikus véget ér, Kenya pedig a ?napfény országa? önálló állammá lesz.

A vételár megérkezése után azonnal postázom, MISKOLCON személyes átvétel megoldható!

Sima levélként nem postázok, utánvétel nincs!

Jelenleg futó aukcióimat itt nézheted meg, rengeteg más könyvet is találsz köztük. Köszönöm az érdeklődést!

? Ajus

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 18. 22:11
Árverés vége: 2024. Ápr. 25. 22:11
Termék megtekintve: 986

Kathleen E. Woodiwiss: Örökké - Vadonatúj!

Eperke puzzle kirakó 54 darabos 38 cm x 26 cm - Vadonatúj!

Az aranyszőrű malac ? És más mesék

Kinder Monsters & Pirates sorozat kincsesláda - MPG FT136

Polifóm gyerekszoba dísz Snoopy szobadekor falidísz

Catherine Anderson: Édes semmiségek

INRI Jézus kereszt kulcstartó - Vadonatúj!

Jack Higgins: Pokoljárás

Álomszép egyedi Muránói üveg fehér virágos medál nyaklánccal Vadonatúj

Júlia szerelmes milliomosok Penny Jordan Helen Brooks Lynne Graham

Romana Különszám 33. kötet - Jackie Braun Kate Little Rebecca Winters

Lovas uzsonnázó reggeliző tányéralátét - Vadonatúj!

Anne McAllister: Menekülj az oltár elé! - Romana 137.

Dora a felfedező kitűző 12. - Vadonatúj!

Carole Mortimer: Kacsavadász - Júlia 322. - A Summer-nővérek 1.

Gina Wilkins: A fal túloldalán - Bianca 176.

Max Gallo: Sarah

A vágy 12 árnyalata - Csóktolvaj - Belső munkatárs - Tartós hullám

Könyvre erősíthető OLVASÓLÁMPA - Vadonatúj!

925 sterling ezüst trendi nyaklánc