Termék kategóriája: Könyv, Újság»Vallás
Belon Gellért: JÉZUS LELKÜLETE | Termékkód: 1062089059 |
Kiadó: Magyar Máltai Szeretetszolgálat, 2005
Ajánló: ?Ember így még nem beszélt!? ? mondják a templomőrök a papi fejedelmeknek Jézusról. Ez a megállapítás hangzik századról-századra egészen korunkig. Hívők és hitetlenek, vallásosak és vallástalanok egyaránt vallják, hogy Jézusban megjelent a tökéletes ember. Az Isten is kinyilvánítja róla Szent Pálnál: ?Úgy tetszett az Atyának, hogy benne lakjék az egész teljesség.? (Kol 1,19) Ég és föld tanúsítja, hogy Jézusban megjelent az emberség teljessége.??
Sorozat: Máltai Könyvek
Kötés, állapot: műbőr jellegű keménytáblás egészvászon. Kívül-belül teljeseb új állapotban!
Terjedelem: 391 o.
Tömeg: 389 gr.
Szállítási költség: mindenkori postai díjszabás szerint. Közepes postakész borítékba belefér.
4349_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 24. 19:54 Termék megtekintve: 425 |