Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Ápr 21.

Bernal: AZ ÉLET EREDETE Termékkód: 407528

Fixár: 490 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Febr. 13. 14:57

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2)

 UNIVERZUM KÖNYVTÁR

Kiadó: Kossuth, 1971

Szerző: J. D. Bernal

Tartalom:

- Bevezetés

- Az élet eredetére vonatkozó elméletek a múltban
- Modern nézetek az élet eredetéről
- A biológiai monomerek eredete
- A biopoiesis II. stádiuma - a biolgógiai polimerek eredete
- A molekulától a sejtig
- Az élet erdete időben és térben
- A biopoieshez vezető egyéb utak
- Az élet eredetével foglalkozó magyarázatok rendkívüli nehézségei
- Az élet eredetére vonatkozó viták hatása a jelenkor gondolkodásra
- Utóirat „Az élet eredeté”-hez
- Függelék : Általános kristálytan

Kötés, állapot: papírvédő - kopott,és  nedvességet kapott = hullámos -.+ félvászon - JÓ -. Beltartalom: korát meghazudtoló, megkímélt állapotban.

Terjedelem: 239 o.

Tömeg: 645 gr.

1037_kar

Árverés kezdete: 2019. Jan. 14. 14:57
Árverés vége: 2019. Febr. 13. 14:57
Termék megtekintve: 966