Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 19.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Bio termékek

Bio izomlazító krém, szuper hatásos! 50 ml Termékkód: 1062142078

Fixár: 1.270 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2024. Ápr. 19. 07:55

  -xxxx- (4 )

 Bio izomlazító krém, szuper hatásos! 50 ml

Összetevők: bio hidegen sajtolt olíva olaj, bio finomítatlan shea vaj, propolisz tinktúra, eukaliptusz illóolaj, teafa olaj, tihanyi levendula olaj.

A családban csoda krémként ismert. Pl. Anyukámnak a háta borzalmasan fájt 1 hónapig, semmit nem bírt csinálni, és ezzel bekenve már az első alkalommal enyhült rengeteget a fájdalom, majd párszor bekenve el is múlt a nagyon-nagyon erős fájdalom, ami már az egész hátában végig húzódott!

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 18. 07:55
Árverés vége: 2024. Ápr. 19. 07:55
Termék megtekintve: 915