Boesmann Matwej: FISCHBEIN ÉLNI AKAR | Termékkód: 468691 |
PANTHEON KIADÁS, én.
Fordította: Thury Lajos
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, kopottas, foltos, korának megfelelő. Lsd.: képgalériát. Beltartalom: kb. 5-10 lap alja haloványan foltos, az utolsó előtti két lap beszakadt, a továbbiakban korát meghazudtolóan jó állapotban.
Terjedelm: 347 o.
Tömeg: 240 gr.
3548_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 13. 21:16 Termék megtekintve: 509 |