Bókay János: A Balek -1938- Magyart a magyarnak c. sorozat | Termékkód: 402412 |
Szerző: Bókay János
Kiadó: Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 1938
Tartalom: ELBESZÉLÉSEK: - A balek - Büntetés - A betör? - Röpriz - Asszony ? Találkozás - Hill professzor csodálatos klinikája - A költ? - Gyanú - Az eltévedt levél - A szerencsés kézirat - Férfiportré - Megütöttem a fiamat - Rémület - Az öngyilkos - H?tlenség - A feny?
Kötés, állapot: félvászon, aranyozott mélynyomású betűkkel. Korának megfelelő. Beltartalom: "A Petőfi Társaság küldi ezt az illetménykötetet pártoló tagjának...." tartalmú egykori címke ill. ajándékozási okmány van a fedlap belsejébe ragasztva. Egyébként korának megfelelő, jó állapotú antikvár kötet.
Terjedelem: 223 o.
Tömeg: 277 gr.
(745)kar
Árverés vége: 2019. Jan. 07. 15:26 Termék megtekintve: 1345 |