Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány
Böszörményi-Katona-Schweiger: A felnőttkori tüdőbetegségek klinikuma | Termékkód: 409371 |
ELSŐ KIADÁS!
Kiadó: Medicina, 1974
Szerzők: Böszörményi Miklós, Katona László, Schweiger Ottó
Kötés, állapot: egészvászon kötés (kopottas). A beltartalom: könyvtári példány volt, aláhúzásokat, jelöléseket tartalmaz, és 49-64 o. gyűröttes. A továbbiakban megfelelő állapotú antikvár könyv.
Terjedelem: 382 o.
Tömeg: 1.110 gr.
1219_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 06. 23:53 Termék megtekintve: 698 |