Böttcher: AZ EMBER TÚLSÁGOSAN KORÁN HAL MEG -Harc a megöregedés ellen | Termékkód: 407406 |
UNIVERZUM KÖNYVTÁR
Kiadó: Kossuth, 1969
Szerző: Helmuth M. Böttcher
Ajánló, fülszöveg: Kérem tekintse meg a kinagyított 2. képet.
Kötés, állapot: papír - felső él kopottas, de korának megfelelő -.+ félvászon - HIBÁTLAN-. Beltartalom: korát meghazudtoló HIBÁTLAN állapotban.
Terjedelem: 243 o.
Tömeg: 611gr.
1027_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 26. 09:38 Termék megtekintve: 779 |