Termék kategóriája: Könyv, Újság»Autós, motoros
Bozóky: AUTÓSZERKEZETTAN ÉS SZERELÉSI ISMERETEK I. | Termékkód: 435519 |
Szerző: Bozóky József, Kovács János, Strommer Béla
Kiadó: Műszaki, 1978
Szakmunkásképző Iskolai Tankönyv
Ajánló: Egy évszázaddal ezelőtt a legfontosabb gép, erőforrás még a gőzgép, a legjobban fejlődő közlekedési ág a vasúti közlekedés volt. A belsőégésű hőerőgépek megjelenése új korszakot nyitott a technika fejlődésében. Az Otto-, és a Diesel-motorokkal elindult fejlődés ma a bolygódugattyús motoroknál és a gázturbináknál tart. A technika rohamos fejlődése tehát a gépjárműipart is igen magas színvonalra emelte, amely megköveteli a szakmunkásoktól is a sokoldalú, szilárd elméleti és gyakorlati ismereteket. Az elméleti ismeretek megtanulása nélkül sem a technikai fejlődést követni, sem a hagyományos, illetve az új gépjármű-konstrukciók javításához, szereléséhez szükséges gyakorlati ismereteket megszerezni nem tudjuk.
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, kopottas, de a sarkoknál erősebben kpott, foltos.Beltartalom: előzéklapon egy kis firkantás van. A továbbiakban, bejegyzésmentes, jkorának megfelelő, jó állapotban.
Terjedelem: 346 o.
Tömeg: 673 gr.
2120_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 02. 22:10 Termék megtekintve: 950 |