Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Dec 13.

Brenda Joyce: Halálos vágy Termékkód: 482981

Fixár: 2.000 Ft Villámár
Árverés vége: 14 óra 57 perc
2017. Dec. 14. 02:57

2.000 Ft Villámár

  Ajus5 (247 ) starT.gif
  Minősítések száma: 247
Pozitív minősítés: 247 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3706)

Egyszer olvasott könyv, kifogástalan, ajándékozható állapotban!

New Yorkban járunk, a 19-20. század fordulóján. Francesca, a csinos örökösnő rejtélyes bűnesetbe keveredik, amely személyesen is érinti: bátyja jegyesének a műtermébe törtek be. A különc lány nagy elszántsággal veti magát a nyomozásba, ám ezzel szinte egy időben újabb megoldandó feladattal találja magát szemben. Rick Bragg-gel, a gengszterek ellen küzdő rendőrfőnökkel kezd közös munkába. A férfi húgának is komoly szüksége van a segítségükre, ugyanis életveszélyesen megfenyegették, egy reggel pedig elrabolják a kislányát. A szálak a városon kívülre vezetnek, egy régi, kegyetlen ügyet felelevenítve. Francesca és Rick izgalmas és cseppet sem veszélytelen nyomozása kettejük kapcsolatát erős vonzalommá alakítja, és összekuszálódott életüket tovább bonyolítja, amikor váratlanul megjelenik Rick gyönyörű felesége, aki négy éve hagyta el a férfit. Brenda Joyce legújabb regénye a szerelemről, a szenvedélyről és a lemondásról szóló megható, ugyanakkor rendkívül izgalmas történet.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!

© Ajus

Árverés kezdete: 2017. Dec. 11. 02:57
Árverés vége: 2017. Dec. 14. 02:57
Termék megtekintve: 451

Megható történetek nagymamákról és nagypapákról

Margit Sandemo: Jéghegyek Népe 1-47 - teljes sorozat - Ritka

Alexa Alexandra: Az idegen gyermek - Dr. Anders 15.

Cassie Miles: Egy kölcsönkért nap - Tiffany 92.

Júlia Különszám 30. Eileen Wilks Linda Conrad Caroline Cross

Andrew Mason: Egyedül egy szupermannel - Jenny

Stephen Gallagher: EPL Szindróma

Eredeti Mattel Barbie Tallulah fehér plüss majom

Bátky András: Mirka

Sidney Sheldon: Ránk szakad az ég!

Sandra Brown: Megtaláltalak

David Eddings: A Nyugat hadura

Penny Jordan: Nehéz út a boldogsághoz - Júlia 18.

Törtfehér könnyed kis női vászon hátizsák

Claudia Jameson: Ne kezdj ki a főnököddel - Júlia 33.

Tami Hoag: Egy gyenge pillanat - Janine

Judith Worthy: Minden bajra orvosság - Szívhang 43.

Alfred Hitchcock: Síri üzlet

Charlene Cross: Legendák lovagja

Szívhang Különszám 16. - Josie Metcalf Laura MacDonald Lucy Clark