Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jún 20.

Brenda Joyce: Halálos vágy Termékkód: 482981

Fixár: 2.000 Ft Villámár
Árverés vége: 1 nap 9 óra
2018. Jún. 22. 02:25

2.000 Ft Villámár

  Ajus5 (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3683)

Egyszer olvasott könyv, kifogástalan, ajándékozható állapotban!

New Yorkban járunk, a 19-20. század fordulóján. Francesca, a csinos örökösnő rejtélyes bűnesetbe keveredik, amely személyesen is érinti: bátyja jegyesének a műtermébe törtek be. A különc lány nagy elszántsággal veti magát a nyomozásba, ám ezzel szinte egy időben újabb megoldandó feladattal találja magát szemben. Rick Bragg-gel, a gengszterek ellen küzdő rendőrfőnökkel kezd közös munkába. A férfi húgának is komoly szüksége van a segítségükre, ugyanis életveszélyesen megfenyegették, egy reggel pedig elrabolják a kislányát. A szálak a városon kívülre vezetnek, egy régi, kegyetlen ügyet felelevenítve. Francesca és Rick izgalmas és cseppet sem veszélytelen nyomozása kettejük kapcsolatát erős vonzalommá alakítja, és összekuszálódott életüket tovább bonyolítja, amikor váratlanul megjelenik Rick gyönyörű felesége, aki négy éve hagyta el a férfit. Brenda Joyce legújabb regénye a szerelemről, a szenvedélyről és a lemondásról szóló megható, ugyanakkor rendkívül izgalmas történet.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Jún. 19. 02:25
Árverés vége: 2018. Jún. 22. 02:25
Termék megtekintve: 482

Wilbur Smith: A tigris szeme

Tiffany Szeress és Nevess 9. Jaqueline Diamond Tanya Michaels

Arany Júlia 13. kötet: Marion Lennox Arlene James

Gyöngyös rózsafűzér, imalánc dobozzal

Jane Green: Hiúság városa

PÓKEMBER Spiderman puzzle 63 darabos

Lindsay Armstrong: Pokol vagy paradicsom? - Romana 139.

Charlotte Brontë: A különös tanítvány

Sandra Brown: A legdrágább szív

Agatha Christie: Ellopott gyilkosság

R. R. Roberts 6-12 hónaposra tündéri menő narancssárga póló

Judith Worthy: Jobb körökben - Szívhang 97.

Brad Thor: Az első parancsolat

J. R. R. Tolkien: A Szilmarilok

Ebadta kölyke - Féltékeny

Barbara Bretton: Meglelt kincs - Bianca 54.

Álomszép csiszolt fehér zafír köves aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Jackie Collins: Az új nemzedék - a hollywoodi feleségek

Júlia Különszám 2002/5. Caroline Cross Emma Darcy Kim Lawrence

Brittany Young: Ti amo: szeretlek - Júlia 57.