Bromlej: ETNOSZ ÉS NÉPRAJZ | Termékkód: 407344 |
Kiadó: Gondolat, 1976
Szerző: Julian Vlagyimirovics Bromlej
Tartalom: - Előszó a magyar kiadáshoz 5 - Előszó 7 - Az etnosz mint dinamikus rendszer Az etnosz helye az emberi közösségek rendszerében. (Előzetes megjegyzések) 13 - Etnosz és etnikai-társadalmi szervezet
Kötés, állapot: keménytáblás. Gerinc többé-kevésbé sérült, az élek néhol kopottak. Beltartalom: megkímélt, korát meghazudtolóan jó.
Terjedelem: 360 o.
Tömeg: 387 gr.
1020_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 17. 20:05 Termék megtekintve: 894 |