Carlo Bernari: NÁPOLY ELADÓ ÖTÉR' | Termékkód: 454383 |
Új Magyar Könyvkiadó, 1955
Szerző: Bernari, Carlo
Szeretetteljes iróniával mutat rá elvadult életformájuk visszáságaira.?- Sallay Géza
Tartalom: kérem tekintse meg a képgaléria 3. képét.
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon. A felső sarkainál kopottas. Beltartalom: könyvtári könyv volt, jelzetekkel ellátva. A továbbiakban, korát meghazudtoló, megkímékt állapotban.
Terjedelem: 364 o.
Tömeg: 438 gr.
2829_kar
Árverés vége: 2019. Márc. 02. 19:14 Termék megtekintve: 609 |