Charles Dickens: COPPERFIELD DÁVID / Gyermekévek, ifjúság | Termékkód: 453830 |
Ifjúsági Könyvkiadó, 1954
Fordította: Ottlik Géza
MÁSODIK KIADÁS
Végh Dezső rajzaival
Ajánló:
A nagy angol regényíró saját életének, hányatott gyermekkorának és ifjúságának élményeit is megörökítette Copperfield Dávid történetében. A korán elárvult gyermeket komisz mostohaapja a sivár nevelőintézet, majd a londoni gyermekmunka poklába taszítja, de egyenessége, jó esze és meleg szíve révén, no meg egy morcos, de aranyszívű nagynéni jóvoltából Dávid kiemelkedik a nyomor mélyéről, és sikerrel elvégezheti iskoláit. Dickens, mint minden regényében, itt is a korabeli Anglia eleven rajzával és felejthetetlen alakok egész sorával ajándékozza meg az olvasót. A második kiadásként megjelenő könyv a regény önmagában is kerek első felét, Copperfield Dávid gyermekkorát és ifjúságát mondja el.
Kötés, állapot: keménytáblás, félvászon, éleknél és a sarkoknál kopottas. A képek a könyvről készültek. Korának megfelelő állapotban.
Terjdedelem: 392 o.
Tömeg: 664 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint. Pécsrn esetlegesen átvehető.
2745_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 26. 07:41 Termék megtekintve: 749 |