Charles Dickens: Karácsonyi énekek - Nehéz idők - Révai | Termékkód: 440725 |
Használt könyv! Szép, megkímélt állapotban, mint a képen!
Aranyozott gerincű kiadói vászonkötés.
Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!
Árverés kezdete: 2021. Nov. 27. 22:09 Árverés vége: 2021. Dec. 04. 22:09 Termék megtekintve: 864 |