Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 29.

Colas Breugnon (Romain Rolland) 1982 (foltmentes) 7kép+tartalom Termékkód: 1062202395

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 8 nap, 6 óra
2024. Ápr. 06. 23:04

1.500 Ft Villámár

  zozozozo (38 ) starY.gif
  Minősítések száma: 38
Pozitív minősítés: 38 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10228)

Colas Breugnon (Romain Rolland) 1982

szép állapotú és foltmentes

Kiadás Éve : 1982 , 2.kiadás , 33.050 példány
Eredeti címe : Colas Breugnon (1919/1926)
Nyelve : Magyar , fordította: Jankovich Ferenc , illusztrálta: Bartha László
Azonosító : ISBN 963 07 2446 4
Oldalak száma : 320 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12.5 x 2 cm és 385gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (81.1162/1)
Eredeti ára : 45.- Ft

A XVII. század első felének derék, burgundi mesterembere, a reneszánsz szellemének bővérű utóda, a köztiszteletben álló polgár, a harmadik rend öntudatos képviselője a Bastille majdani lerombolóinak itt még tűrő őse. Egyelőre békével és humorral szemléli a dolgokat. Bölcs, aki néha a bolond szerepében is tetszeleg, életművész, az élet nagy kalandjának kíváncsi élvezője. Egyszemélyben asztalosmester, művész , író filozófus, választott elöljáró és mókamester. Szószátyár, borissza és szoknyabolond, akinek erkölcsi rangját az adja meg, hogy nem akar több lenni önmagánál, így válik a humánum megtestesítőjévé, így marad sok viszontagság után is emberi, emberséges ember.

Gyertyaszentelő Boldogasszony pacsirtája 7
Az ostrom, avagy a pásztor, a farkas és a bárány 24
A breves-i plébános 48
A kujtorgó vagy egy tavaszi nap 74
Menyétke 103
Vendégmadarak, avagy az asnois-i szerenád 134
A pestis 150
Anyjukom halála 170
Leégett a házam 184
A zendülés 204
Figét a hercegnek! 231
Más födél alatt 248
Plutarkhoszt olvasom 264
Most iszik a király 280
Tartalom 307

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/ngnPojKKLW

Árverés kezdete: 2024. Márc. 07. 22:04
Árverés vége: 2024. Ápr. 06. 23:04
Termék megtekintve: 501

Barbara Megasztár Brooklynból (Nellie Bly) 1996 (3kép+tartalom )

Istenek Stratégiája (Erich Von Daniken) 1993 (Paranormális& #41; 6kép+tarta

Marco Polo - Dalmát Tengerpart (2006) 6kép+tartalom (útikönyv)

Farmer Zsák talán Sátorhoz 50cm

Orosz-Magyar - Magyar-Orosz Iskolai Szótár (1960)

Nokia 1616 (2010) Üres Doboz

Mottke, a Tolvaj (Schalom Asch) 1991 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Nokia 6610i (Ver. 4) 2004 (30-as) sérült

Nevetséges Mozdulatok (Fazekas László) 1982 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Tiffany 38. Forró Kaland Pezsgővel (Suzanne Simms) v2 (Romantikus 1;

Italos Pohárka Készlet 5db-os Üveg

A Baromfiudvar Kedvence (2006)

Velencétől Rómáig (Wellner István) 1974 (7kép+tartalom )

A Kék Lagúna (H. De Vere Stacpoole) 1989 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Sunday Bloody Sunday (Drew Mackenzie) 1992 (Angol nyelvű)

Háromgarasos Utazás (L. Dulemba-W. Dworczyk) 1962 (6kép+tartalom )

APEL PC Ház 386-os Fekvő és Zsanéros (kb. 1993) sérült

A Meg Nem Alkuvó (Eleni Kazantzaki) 1979 (10kép+tartalo m)

A Szerelem Labirintusa (Agnes St. Clair) 2006 (5kép+tartalom )

DG Öngyújtó Gázos kb. 1980 (France)