Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 26.

Constance Conrad: Másnapi mámor - Tiffany 49. Termékkód: 484246

Fixár: 200 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 23 óra
2019. Máj. 29. 19:14

200 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2414)

Használt könyv!

Az egyébként zárkózott Cara féktelen viselkedésével minden férfit elbűvöl a jelmezbálon. Alexandert is elkápráztatja, aki hevesen udvarolni kezd a csodaszép nőnek. Carát annyira megszédíti a férfi gyöngédsége, meg persze az elfogyasztott nem kis mennyiségű alkohol, hogy elmegy vele a lakására, s még ugyanazon az éjjelen a szeretője lesz. Későbbi boldogságuknak éppen ez áll az útjában, hiszen hogyan is nézhetne Cara ezek után a férfi szemébe? Elhatározza, soha többé nem találkozik Alexanderrel, ám a sors másképp akarja..

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Máj. 26. 19:14
Árverés vége: 2019. Máj. 29. 19:14
Termék megtekintve: 557

Tiffany Szeress és Nevess 8. Natalie Bishop Dorien Kelly Holly Jacobs

Margit Sandemo: Hollószárnyak suhogása Jéghegyek népe 20.

Hans Fallada: Mi lesz veled, emberke?

Sally-Anne Robinson: Csábítás

Janelle Taylor: Szédítő mámor - Indián romantika

Cathy Gillen Thacker: Neked énekelek - Bianca 66.

Harry Kemelman: A rabbi vasárnap otthon maradt

Douglas Preston Lincoln Child: Az eltűnt város

Allan Folsom: A Hadrianus-akta

Ginger Chambers: Mindenre emlékezem - Bianca 26.

Álomszép fehér zafír strasszos aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Sandra Brown: Engem szeress

Claire Lavenham: Amint kikötöttünk - Szívhang 90.

Frances Crowne: Katonaorvosok - Szívhang 4.

Atte Basile: Csak játék volt

Különleges zöld jáde zodiákus disznó medál amulett 18 KGP Vadonatúj!

Stephen King: A sárkány szeme

Alison Roberts: Vérpezsdítő találkozás - Szívhang 295.

Susan Fox: Ha bízni tudnál. .. - Júlia 101.

Mary Lyons: Angyallány - Romana 213.