Cseke László: VISEGRÁD (Útikönyvek) | Termékkód: 435158 |
Panoráma, 1971
Szerző: Cseke László
Kötés, állapot: papírvédő, élek ici-picit kopottak. Keménytáblás félvászon, korának megfelelő, jó. Beltartalom: korát meghazudtoló, jó, bejegyzésmentes, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 190 o.
Tömeg: 291 gr.
2098_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 25. 22:08 Termék megtekintve: 640 |