Az ingyenes aukciós piactér | 2017. Aug 24.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Hobbi, szabadidő

Cser Ferencné: SZABÁS-VARRÁS HALADÓKNAK Termékkód: 1062084674

Fixár: 570 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 9 óra 47 perc
2017. Aug. 24. 12:59

570 Ft Villámár

  konyvturi (504 ) starT.gif
  Minősítések száma: 504
Pozitív minősítés: 504 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2999)

Kiadó: Kossuth, 1968 - Magyar Nők Országos Tanácsa

Kötés, állapot: puha papír, felső lapél szakadozott nyereg éle kopott. Címoldal névbejegyzést tartalmaz. A továbbiakban jó állapotban. Továbbra is jól használható, igen gyakorlatias, ritka könyv. A kép illusztráció.

Terjedelem: 230 o.

Tömeg: 178 o.

4296_kar

Árverés kezdete: 2017. Aug. 21. 12:59
Árverés vége: 2017. Aug. 24. 12:59
Termék megtekintve: 362

GARCÍA LORCA: Cigányrománcok - Pablo Picasso illusztrációival

Kótai Márk (szerk. ): A DARNEL TRÉNING KÖNYVE

Kelendi Gyuláné: GYEREKEK A NAPKÖZIBEN

Vercors: A TENGER CSENDJE ÉS MÁS ELBESZÉLÉSEK

GALAKTIKA VII. évf. 6. sz. - 1991 - GYŰJTŐKNEK! !

Gayle Rivers: A PROFI - Őfelsége orgyilkosa

Boccaccio: DEKAMERON I-II.

HORGÁSZ-VADÁSZ MAGAZIN F&H 2011 december

Julio Cortázar: NAGYÍTÁS (Elbeszélések& #41;

FANTOM 20. SZÁM, 1992-es kiadású, fekete-fehér képregény

TOLNAI VILÁGLAPJA 1941. 43. évfolyam 23. szám

Nemere István: LENNI VAGY ÉLNI

Rafael Sabatini: BLOOD KAPITÁNY VISZONTAGSÁGAI

Endrődi Lajos: KIRÁNDULÁS 6 ORSZÁG HEGYSÉGEIBEN

Moldova György: MAGÁNYOS PAVILON

John Saul: SZÖRNY

Z. Szabó László: ÍGY ÉLT KAZINCZY FERENC

LABDARÚGÁS című újság 1976. júniusi szám - 1db. -

Szilvási Lajos: KARÁCSONY

Csibra István: ESZTÉTIKAI ABC