Csingiz Ajtmatov: AZ ELSŐ TANÍTÓ (Kisregények) | Termékkód: 447828 |
Dzsamila szerelme - Az első tranító - A versenyló halála - Fehér hajó
Kriterion Könyvkiadó, 1981
"A valósághoz híven és mélyrehatóan ábrázolni az embert -ez a világ minden írójának egyedüli feladata,és milyen nagyszerű,hogy olvashatjuk egymást!...Minden mindenkire tartozik!"- Csingiz A.
Kötés, állapot: papírvédő kopottas, éleknél néhol szakadt. + Keménytáblás félvászon kötés, gerincen fakulási folt. Beltartalom: könyvtári jelzetekkel ellátott, a továbbiakban jó, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 405 o.
Tömeg: 508 gr.
2387_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 20. 20:21 Termék megtekintve: 584 |