Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Ápr 22.

 Termék kategóriája: Film, video, DVD»DVD»Horror, thriller

DVD film pack, pszihothriller filmek, Rob Lowe Termékkód: 1062084729

Fixár: 2.000 Ft Villámár
Árverés vége: 9 nap, 3 óra
2018. Máj. 01. 17:28
Eladó helye: Tiszaföldvár

2.000 Ft Villámár

  nsboy (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1204)

Szereted a misztikus, félelmetes történeteket? Félelmetes thriller csomag, dvd tokos kiszerelésben. James Belushi, Rob Lowe, Renee Zeelweger, és más hirességek játékával. A lemezek jó állapotúak, talán egy alkalommal voltak lejátszva. Egyéb infó: Használt, originál csomagolású termék. Jellemzők, méretek: 5db teljes film egyben. Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft. Ha a tokokat nem kéred, a postaköltség csupán 500Ft. lesz. Természetesen így is papírborítékban, vagy műanyag tasakban küldöm. Post cost in europe, with bank transfer payment 10€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2018. Ápr. 01. 16:43
Árverés vége: 2018. Máj. 01. 17:28
Termék megtekintve: 294

Újszerű állapotú Motowell Elenor 50 4T ülés, más típusú nagytestű robo

Vas mázsa 100kg, tápos boltba, gazdaságba

Motorola E398 komplett ház, többféle színben, Retro

Tragédia a Golgotán, Olaj-vászon festmény Jézussal

Hívásjelző gombsor Nokia 8210

Nagyon ritka GBD NEW LINE ívelt szárú, filteres pipa Londonból, Real B

Bontott LCD kijelző: NOKIA 6500S, 6303C, E65.

Soka Quartz óriás férfi karóra, újszerű állapotban

Maria Magdalena, Antik ón mellszobor torzó.

Vitange dió furnéros, elemes falióra, barokk díszítő elemekkel, pontos

Siemens M65 előlap, akkufedél

Hosszúkás falikép. Tündöklő tavirózsák.

Samsung T100 komplett ház, többféle

Motorola V66 komplett ház, gombsorral együtt, kék

Vízi nimfák között álmodozó leány, romantikus jelenet, keretezett olaj

Széles csutorájú pipa trió az elismert Oldenkott manufaktúra kínálatáb

Akkumulátor Siemens CL75 Li-ion

Akkumulátor Nokia 5310xm, 7310sn, X3 BL-4CT

Gyümölcs csendélet, barackokkal, szőlővel, és amorettel, Realista olaj

Falitányér szegfűvel