Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jan 20.

 Termék kategóriája: Film, video, DVD»DVD»Horror, thriller

DVD film pack, pszihothriller filmek, Rob Lowe Termékkód: 1062084729

Fixár: 2.000 Ft Villámár
Árverés vége: 6 nap, 5 óra
2018. Jan. 26. 13:54
Eladó helye: Tiszaföldvár

2.000 Ft Villámár

  nsboy (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1148)

Szereted a misztikus, félelmetes történeteket? Félelmetes thriller csomag, dvd tokos kiszerelésben. James Belushi, Rob Lowe, Renee Zeelweger, és más hirességek játékával. A lemezek jó állapotúak, talán egy alkalommal voltak lejátszva. Egyéb infó: Használt, originál csomagolású termék. Jellemzők, méretek: 5db teljes film egyben. Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft. Ha a tokokat nem kéred, a postaköltség csupán 500Ft. lesz. Természetesen így is papírborítékban, vagy műanyag tasakban küldöm. Post cost in europe, with bank transfer payment 10€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2017. Dec. 27. 12:22
Árverés vége: 2018. Jan. 26. 13:54
Termék megtekintve: 267

Nokia 3220 előlap, akkufedél gyári minőség

Hallókészülék, siket-hallássérült eknek, originált.

Óraszíj rögzítő stift, PIN készlet, originált.

Rich Women parfüm igényes és tüzes hölgyeknek

Siemens S65 előlap plexi nélkül

Akkumulátor LG W3000, retro

Hölgy pálmafa levéllel, Kínai vörösbronz szobor.

Antik, retro vizimérték

Kék szalagos emlékérem, 1981-ből

Fogkefe készlet gyerekeknek, ovodásoknak.

Nokia 2630 fekete-ezüst színű, Vodafone kártyás

Négy személy részére, kupolás duplatetős sátor vízhatlan aljzattal

SonyEricsson K500, komplett ház, többféle színben

Nagy méretű füles gyümölcstál, Kínai porcelán, gyönyörű madaras mintáv

Osztrák tájkép a Tiroli Alpok csúcsaival, szignált

Akkumulátor Nokia C6-00, BL-4J

Biciklista Computer

Liliputi szótár, (Francia-Német , Német-Francia) gyűjteménybe, utazásho

Michael Poliza képeslap afrikából: Pirkadat

Lábszárvédő, protektor, bandázs sportolóknak.