Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Máj 22.

Daniel Keys Moran: A Gyűrű Termékkód: 474973

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 12 óra
2018. Máj. 24. 22:55

1.500 Ft Villámár

  Ajus5 (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (1483)

Használt könyv!

Fantáziavilágba hívja az olvasót a műfaj fiatalon világhírű kanadai mestere, Daniel Keys Moran. (A Gyűrű az író harmadik munkája, a belőle készült látványos film is világsiker.) A Gyűrű mágikus ereje mozgatja kötetünk szereplőit. Több évszázada már, hogy az emberiség – éppen a Gyűrű birtokáért vívott harcban – szinte teljesen elpusztult. A Gyűrű végtelen hatalmára épül a maradék Földet kormányzó Uralkodók zsarnoki rendszere. Nekik dolgoznak a Völgy szorgos tömegei, akik az egyszerű halász, Cain vezérletével szeretnék kivívni függetlenségüket. Természetes hát, hogy Cain is a Gyűrű felkutatását és megszerzését tartja első feladatának. És Cain végül szert is tesz a Gyűrű egy darabjára. De a gyűrű szépséges védelmezői, a Nővéri Szövetség harcosai átkot zúdítanak rá. Caint a szörnyű jóslat sem rettenti vissza attól, hogy népének szabadságharcát megszervezze. Óriások, tündérek, telepatikus erővel rendelkező bajnokok, lovas párviadalok és űrhajós ütközetek, kaland és szerelem gazdag kincsestára ez a kötet. * „Humor, tehetség és őserő repíti Morant a nagyszerű záróakkordok felé.” – Locus Magazine

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Máj. 21. 22:55
Árverés vége: 2018. Máj. 24. 22:55
Termék megtekintve: 724

Catherine George: Viharfelhők - Romana 166.

Carole Mortimer: Nyisd fel a szemem! - Szívhang 214.

Melvin Burgess: Nem mondod!

Douglas Kennedy: Kísértés

Michael Ridpath: Kettős csapda

Valerie Mendes: Angol kezdőknek Az első 100 ige

John J. Nance: Különleges utas

Álomszép elegáns csiszolt cirkónia köves aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Leandra Logan: Gyámoltalanul - Tiffany 154.

Sophie Kinsella: Pánik a Plázában

Mary Jo Putney: A selyemfátyol

Heather Graham: A viking asszonya - Történelmi romantika

Douglas Scott: Ellenséges vonalak

Dianne Drake: Egy kis szerencse - Szívhang 416.

Sophie Kinsella: Kétbalkezes istennő

Luigi Guarnieri: Vermeer kettős élete

Robin Francis: Vég nélküli csókok - Tiffany 25.

High School Musical 3 emeletes tolltartó

Isla Dewar: Szájról szájra

Marion Lennox: Hosszú, forró tél - Szívhang 145.