Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Júl 21.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Dimenziók, a tér és idő látomása. Nagy méretű szürrealista festmény ke Termékkód: 1062121964

Fixár: 150.000 Ft Villámár
Árverés vége: 15 nap, 4 óra
2018. Aug. 05. 14:14
Eladó helye: Tiszaföldvár

150.000 Ft Villámár

  nsboy (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1242)

Képzeld el az otthonod falán!

Különös látásmódú a szürrealista festészeti stílus jellegzetes darabja. A képen látványosan ábrázolva a tér, és idő buborékokban egybeolvadó jelenetei. Nagy méretű olaj-vászon festmény, szignálva a kép bal oldalán alul, talán (TF Pop). Sajnos a vászon kissé meg van ereszkedve, és a felszíne mozaikosodik, tehát restaurálásra szorul. Bár hozzáillő rusztikus környezetbe ebben az állapotában is kiállítható. A képen látható patinás állapotban, natúr fa kerettel együtt postázom. Hangsúlyos színei, és a témájánál fogva, vonzza a tekintetet, és kiemelkedően megszépíti a lakásod, vagy kúriád hangulatát.

Egyéb infó: használt antik műtárgy.

Jellemzők, méretek: 106x74cm kerettel együtt,

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 50€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2018. Júl. 06. 14:03
Árverés vége: 2018. Aug. 05. 14:14
Termék megtekintve: 170

Sakk, Backgammon összecsukható játéktábla, lakkozott, intarziás felüle

Hívásjelző gombsor Nokia 8210

Jin Hao QUARTZ férfi karóra, újszerű állapotban

Xenon töltetű fényszóró égőkészlet. H4

Qmax Quartz Cristal aranyozott csattal, újszerű

Kulcsjelőlő készlet irodába, portára, 50db/cs.

Bontott komplett ház: Samsung M5650 Lindy

Kézigránát airsoft muníció BB műanyag lőszeres airsoft fegyverekbe.

Hublot Big Bang King Geneve, stílusos férfi karóra

Samsung M620 grafitszürke, Vodafone

Siemens A75 előlap, többféle.

Siemens C45 előlap, többféle

Sencor Element 10. 1 v2 10. 1" selyem-fehér tablet 16GB + billentyűzet,

Réz, füles kosárka páros

Nokia 7650 középső keret

Női karlánc, áttört szíves medállal, 925-ös sterling ezüst, új sohasem

Samsung E810 ház

Hálózati töltő adapter: HP/Compaq HP-OK065B13, 18. 5V. 3. 5A. 65W, Gyári

SonyEricsson K750 komplett ház, többféle színben.

Akkumulátor Samsung D830, E840, U100, U600, X820