ÉLET - Szépirodalmi és Kritikai Hetilap 1909. I. évf. I-II.(Teljes év) | Termékkód: 1062088806 |
TELJES I. ÉVFOLYAM! MUZEÁLIS ÉRTÉK!
Szerkesztő: Andor József
Kiadó: STEPHANEUM NYOMDA RT., 1909
Az első írás szerzője Prohászka Ottokár. Lsd.: Képgaléria. A kortárs irodalom jeles képviselőinek, tudósainak, művészeinel, újságíróinak publikációival, írásaival, képeivel. Az adott kor tökéleres tükre!
Kötés, állapot: 2 kötetben egyben lefűzve, mely kissé kopottas, de tökéletesen megvédte a tartalmat.
Egy karácsonyi mellékletet képező kép kiszakadt, ill egy cikkből egy csíknyi szintén kiszakadt. Két lap kiszakadt. Mindkettő megvan, restaurálható, vissza ragasztható. Ezek a sérülések a 2. kötetben vannak.
Korának mindenképpen megfelelő állapotban. Lsd.: képgaléria
Terjedelem: 852.o.+ 874 o.-ig
Tömeg: 2.838 gr. + 2.899 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás szerint, csomagként.
Kar_újság_polc
Árverés vége: 2018. Jún. 05. 18:21 Termék megtekintve: 607 |