ERÓSZ ÉS ÁMOR - Görög és római költők a szerelemről | Termékkód: 311385 |
Szerkesztette: Falus Róbert
Kiadó: Magyar Helikon, 1957
Ajánló, előszó: Kérem tekintse meg a képgaléria 2. és 3. képét.
Fordították: Ady Endre, Arany János, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc és még sokan mások
Kötés, állapot: papírvédő (élek kopottasak, belülről ragasztott javított), korának megfelelő + félvászon, korának megfelelő. Beltartalom: korát meghazudtoló szép állapotban (sárgulás és sérülésmentes)
Terjedelem: 242 o.
Tömeg: 452 gr.
(718)kar
Árverés vége: 2019. Jan. 07. 16:52 Termék megtekintve: 1225 |