Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 25.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Zsebóra

EZŰST - ARANY - JUNGHANS - Zsebes ! Termékkód: 1062125490

Fixár: 70.000 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Márc. 21. 20:58
Eladó helye: GYŐR
Szállítási díj: 0 Ft

  -xxxx- (3 )
  Minősítések száma: 3
Pozitív minősítés: 3 (100%)

Regisztráció dátuma: 2016.01.10.

...Tényleg csodás fémjelzésekkel patentül zárodó jelzett tömör ezüst tok, aranyozással lünettán elöl és hátul. Címer pajzs nincs megvésve. Hibátlan eredeti hófehér porcelán számlap, kékített acél mutatókkal. Saját jelzett cal.J33a Breguet spirállal. Katalógus szerint 1925-ös gyártmány. Felül is nyitható - karcmentes üveg nem plexi ! Ritka mint a fehér holló ilyen állapotban, kitünöen müködik, rendkívül pontos !

Tok átmérő kn. - 48 mm - Büglivel : 65 mm. Tok koronával : 59 mm.

Magasság : 14 mm.

  AZ EURÓPAI UNIÓ ORSZÁGAIRA VONATKOZÓAN 2004.01.01. - én ÉLETBE LÉPETT ÚJ, MAGÁN ADÁS-VÉTELI JOGOKAT SZABÁLYOZÓ TÖRVÉNY ÉRTELMÉBEN: AZ ÖSSZES AUKCIÓRA BOCSÁJTOTT HASZNÁLT TERMÉK ÉS/VAGY ÁRU ADÁSVÉTELE SORÁN AZ ELADÓT NEM TERHELI SEMMIFÉLE GARANCIA , FELELŐSSÉG , VAGY VISSZAVÉTELI KÖTELEZETTSÉG A VEVŐJÉVEL SZEMBEN !

 VEVŐ EZT VÁSÁRLÁSÁVAL ELISMERI ÉS TUDOMÁSUL VESZI !
HA EZ NINCSEN FELTÜNTETVE AKKOR AZ ELADÓ 1 ÉV GARANCIÁT KÖTELES VÁLLALNI VEVŐJÉVEL SZEMBEN !

Eladó helye: Magyarország GYŐR (9023)
Szállítási feltételek: A szállítási költséget az eladó fizeti
Szállítási díj: 0 Ft
Árverés kezdete: 2018. Febr. 19. 20:58
Árverés vége: 2018. Márc. 21. 20:58
Termék megtekintve: 254