Termék kategóriája: Könyv, Újság»Újság, folyóirat, magazin
EZ A DIVAT ÉVKÖNYV '78 - Retro ötletek! | Termékkód: 419143 |
Főszerkesztő: Zsigmond Márta
Címlapon: Pataki Ági
Kiadó: Lapkiadó vállalat, 1978
Kötés, állapot: fűzött keménykötés, a gerin alsó és felső része sérült, de nem hiányos, kopott, a továbbiakban - jó-. Beltartalom korának megfelelő, jó, mindhatni újszerű.
Terjedelem: 256 o.
Tömeg: 877 gr.
1433_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 20. 20:21 Termék megtekintve: 2147 |