Éber János: VAS GEREBEN ELBESZÉLÉSEI | Termékkód: 458179 |
Kiadó: Magyar Népművelők Társasága
MAGYAR KLASSZIKUSOK c. sorozat
Szerkesztő: Éber János
Voltak olyan évek, hogy Vas Gereben népszerűségben Jókaival vetekedett, és manapság már a nevét is alig ismerik. Rövid túlbecsülés után indokolatlan lebecsülés következett. És tulajdonképpen nem érthető, hogy miért kopott ki ennyire az olvasók köréből. Hiszen nagyon jóízű, kitűnő humorú, gazdag képzeletvilágú, igazi szórakoztató író, aki nagyon sok részletmozzanatot örökített meg a XIX. század első felének magyar világából.
Kötés, állapot: tűzött puha papír, az alsó tűzése tart. Korának megfelelő állapotú kiadás. lsd. képgaléria
Terjedelem: 96 o.
Tömeg: 87 gr.
3033_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 11. 09:45 Termék megtekintve: 636 |