Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Márc 29.

Éber János: VAS GEREBEN ELBESZÉLÉSEI Termékkód: 458179

Fixár: 440 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Jún. 11. 09:45

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

Kiadó: Magyar Népművelők Társasága

MAGYAR KLASSZIKUSOK c. sorozat

Szerkesztő: Éber János

Voltak olyan évek, hogy Vas Gereben népszerűségben Jókaival vetekedett, és manapság már a nevét is alig ismerik. Rövid túlbecsülés után indokolatlan lebecsülés következett. És tulajdonképpen nem érthető, hogy miért kopott ki ennyire az olvasók köréből. Hiszen nagyon jóízű, kitűnő humorú, gazdag képzeletvilágú, igazi szórakoztató író, aki nagyon sok részletmozzanatot örökített meg a XIX. század első felének magyar világából.

Kötés, állapot: tűzött puha papír, az alsó tűzése tart. Korának megfelelő állapotú kiadás. lsd. képgaléria

Terjedelem: 96 o.

Tömeg: 87 gr.

3033_kar

Árverés kezdete: 2018. Máj. 21. 09:45
Árverés vége: 2018. Jún. 11. 09:45
Termék megtekintve: 636