Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jún 20.

Elemes kézi fóliahegesztő, Új! Termékkód: 1062142022

Fixár: 2.588 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 16 óra 4 perc
2018. Jún. 21. 00:08
Eladó helye: Győr

2.588 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (587)

Kézi fóliahegesztő készülék, elemes

Zacskóba csomagolt élelmiszerek visszazárására.

A készülék felmelegszik - hő segítségével zárja le a fóliát.

Beépített vágókéssel a hegesztési varratok és zacskók felbontásához.

Elemes.

Eladó helye: Magyarország Győr (9024)
Árverés kezdete: 2018. Jún. 19. 00:08
Árverés vége: 2018. Jún. 21. 00:08
Termék megtekintve: 200

Eredeti Orsay nagyon szép türkiz top olcsón!

Új, Amisu csini & egyedi szoknya, 7. 980 Ft helyett Nmá!

Szív a. ezüst fülbevaló cirkónia drágakövekkel 8. 500 Ft h. EXTRA AKCIÓ

ÚJSZ. ZÖLD EVŐESZKÖZ EDÉNY SZÁRÍTÓ + CSEPEGTETŐ EXTRA AKCIÓ!

Bio hidegen s. ricinus olaj, 100 ml haj szempilla

Bio ÁNIZS, 20 g Nézd! AKCIÓ

Új S/M organikus bio pamut jóga nadrág Kényelmes @ csinos

Új, nagyon szép fehér egyedi elegáns felső. Extra AKCIÓ

Dynamic Joga Ashtanga JÓGA DVD

Új, függő tároló Szuper Akció!

Fekete Atmosphere karcsúsított ing

Bio retekmag, retek mag csíráztatáshoz, 20 g csíráztatni

Fehér kényelmes telitalpú papucs 39

ÚJ, RUBIN MEGGYPIROS SZÍNŰ SZÉPSÉGES PULÓVER

ÚJ, CSODÁS VIRÁGOS CSINOS BIKINI SZETT AKCIÓ %%% 7;

ÚJSZERŰ EREDETI NEW LOOK BORVÖRÖS BORDÓ MÉLYPIROS ALKALMI RUHA AKCIÓ

Barna kockás L-es ing blúz NÉZD! Olcsón! !

Bio & Vegán & Gluténmentes aranybarna nádcukor barna cukor

Amisu 40-es csikos, különleges nadrág. Nézd!

Új, L-es bordó Orsay kövekkel díszített felső