Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 24.

Émile Zola: NANA Termékkód: 411884

Fixár: 480 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Jún. 12. 21:15

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

Kiadó: Európa, 1961

Szerző: Émile Zola

Tartalom, ajánló: A történet a második császárság utolsó éveiben játszódik. Főhőse Nana, egy nagystílű párizsi kokott. Nana nemcsak egy bosszúálló boszorkány, aki örömét leli gazdag szeretőinek tönkrejuttatásában, hanem maga is egy züllött, halálra ítélt társadalom áldozata. A regény hűen ábrázolja a III. Napóleon korának születési és pénzarisztokráciáját, az előkelő kurtizánok világát. Nana körül a legkülönbözőbb férfiak forognak. Vannak közöttük vének és csaknem gyerekek, gazdagok és szegények, nősek és nőtlenek, szépek és csúnyák, de valamennyiük sorsa katasztrófába torkollik.

Kötés, állapot: papírvédő éleknél és a gerinc felső részénél kopottas belülről javított, még polcképes. + Egészvászon, jó, korának megfelelő. Beltartalom: megkímélt, korának megfelelő.

Terjedelem: 394 o.

Tömeg: 477 gr.

1286_kar

Árverés kezdete: 2018. Máj. 29. 21:15
Árverés vége: 2018. Jún. 12. 21:15
Termék megtekintve: 906