Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 20.

Emillio Salgari: A FEKETE KALÓZ Termékkód: 448932

Fixár: 370 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Dec. 09. 10:56

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (349)

Kiadó: Móra, 1984

Szerző: Salgari, Emillio

Ajánló: A történet a XVII. század elején játszódik. A spanyol gyarmatosítók ellen küzdő tengeri farkasok egyik vezére a Fekete Kalóz. A hős lelkű olasz nemesúr adta kalózkodásra a fejét, hogy bosszút álljon családjáért a porba tiport becsület, a megalázott és kigúnyolt igazság bajnokaként. Esküdt ellenfele, Van Guld, hitszegő, népének és hazájának hitvány árulója. A vitéz kalózvezér megcsáklyáz egy spanyol vitorlást, s a foglyok közt gyönyörű leányt pillant meg. Eszeveszett szerelemre lobban iránta. Sikerül-e vajon a Fekete Kalóznak levernie ádáz és álnok ellenfelét? Egymásra talál-e a tenger félelmetes lovagja s az a gyengéd, ártatlan teremtés akit szeret? Erről szól a páratlan izgalmas kalandregény.

Kötés, állapot: puhapapír,  fedlapon 3 mm.-nyi beszakadás (alig észrevehető) ez egyre csökkenő mértékben kiterjed a következő pár lapra is. Hátlap egyik csücske kissé szamárfüles. Beltartalom: az előzéklap még egy helyen beszakadt, a továbbiakban korának megfelelő állapotú, többször olvasott kötet.

Terjedelem: 441 o.

Tömeg: 324 gr.

2533_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 10:56
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:56
Termék megtekintve: 663

Kocsis L. Mihály: SPORTPÁLYÁK FOGLYAI

ORSZÁG VILÁG -XXIX. évfolyam 4. szám /1985/- GYÜJTŐKNEK!

Lengyel Péter: OGG MÁSODIK BOLYGÓJA

Márton Tibor: FINOMMECHANIKAI ELEMEK I.

Peterdi-Szepes: SZTÁR PARÁDÉ

Tolnay Klári: AJÁNDÉK VOLT MINDEN PERC ÉS ÓRA. .. (LP)

Billie Green: WISCONSIN GRÓFJA

Walter Scott: PURITÁNOK UTÓDAI

Hector Malot: A TENFERÉSZ FIA

PÉCSI NEMZETI SZÍNHÁZ- 5+1 db műsorajánló 1973-74 - GYŰJTŐKNEK!

Féja Géza: VISEGRÁDI ESTÉK

Csendes Csaba: BOKRÉTA VOLT ROMÁNIA KALAPJÁN (Nadia Comaneci)

Erdei Ferenc: VÁROS ÉS VIDÉKE

Rideg Sándor: SÁMSON

CRICHTON: KONGÓ - AKCIÓS ÉS IZGALMAS!

Tornyai János: FÁKLYA AZ ISTEN KEZÉBEN

Georges Simenon: MAIGRET HABOZIK

Zilahy Lajos: A FEGYVEREK VISSZANÉZNEK

Ligeti Vilma: A GANGESZ PARTJÁN (Világjárók 66. )

Élet ÉS Irodalom /1989. 14. sz. / - A költészet napján -RENDSZERVÁLTÁS!