Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 9.

Emillio Salgari: A FEKETE KALÓZ Termékkód: 448932

Fixár: 370 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Dec. 09. 10:56

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (520)

Kiadó: Móra, 1984

Szerző: Salgari, Emillio

Ajánló: A történet a XVII. század elején játszódik. A spanyol gyarmatosítók ellen küzdő tengeri farkasok egyik vezére a Fekete Kalóz. A hős lelkű olasz nemesúr adta kalózkodásra a fejét, hogy bosszút álljon családjáért a porba tiport becsület, a megalázott és kigúnyolt igazság bajnokaként. Esküdt ellenfele, Van Guld, hitszegő, népének és hazájának hitvány árulója. A vitéz kalózvezér megcsáklyáz egy spanyol vitorlást, s a foglyok közt gyönyörű leányt pillant meg. Eszeveszett szerelemre lobban iránta. Sikerül-e vajon a Fekete Kalóznak levernie ádáz és álnok ellenfelét? Egymásra talál-e a tenger félelmetes lovagja s az a gyengéd, ártatlan teremtés akit szeret? Erről szól a páratlan izgalmas kalandregény.

Kötés, állapot: puhapapír,  fedlapon 3 mm.-nyi beszakadás (alig észrevehető) ez egyre csökkenő mértékben kiterjed a következő pár lapra is. Hátlap egyik csücske kissé szamárfüles. Beltartalom: az előzéklap még egy helyen beszakadt, a továbbiakban korának megfelelő állapotú, többször olvasott kötet.

Terjedelem: 441 o.

Tömeg: 324 gr.

2533_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 10:56
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:56
Termék megtekintve: 656

V. I. Lenin: Művei 22. -1915 december - 1916 július

GUSTO (ízek-borok-em berek) V. évfolyam 5. szám

J. F. Cooper: AZ UTOLSÓ MOHIKÁN

URÁNIA ÁLLATVILÁG: Alsóbbrendű állatok

Rideg Sándor: SÁMSON

Somogy - Magyarország megyéi

Dr. Kováts Ferenc: EGÉSZSÉGES ÉLET - DERŰS ÖREGSÉG

Vivian: ROBIN HOOD

M. Rozental - P. Jugyin: FILOZÓFIAI KISLEXIKON - AKCIÓS!

Gergely Ferenc-Kiss György: HORTHY LEVENTÉI / A leventeintézmény tört.

Václav Pavel Borovicka: HÍRES POLITIKAI MERÉNYLETEK

Koós János- JUBILEUM (1985)

Ezermester c. folyóirat 9 db. száma - 1965 - IX. évfolyam

Jármer Ferenc: KÉT ÉS FÉL ÓCEÁNON ÁT

Julien Green: RONCSOK

IMPULZUS - 1988 IV. évf. 10. sz. - AZ INTELIGENS HÁZ!

Szilvási Lajos: A NÉMA

Várkonyi: Víz-, gázvezeték és készülékszerelő szakmai ismeretek II.

Carlo Bernari: NÁPOLY ELADÓ ÖTÉR'

Kovai Lőrinc: SPORT ÉS SZERELEM