Endrődi Lajos: KIRÁNDULÁS 6 ORSZÁG HEGYSÉGEIBEN | Termékkód: 435692 |
Sport Kiadó, 1980
Kirándulások, túrák: Bulgária, Csehszlovákia, Lengyelország, az NDK és Románia hegységeiben
Ajánló: igen gyakorlatias, jól használható, tursztikai kézikönyv.
Kötés, állapot: műbőr jellegű egészvászon. A fedlap és a hátlap alja kb. 2 mm-it sérült, hiányos. A továbbiakban, korának megfelelő, használható állapotban. A lapok sárgulásmentesek. A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ.
Terjedelem: 534 o.
Tömeg: 590 gr.
Szállítási költség: a postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
2139_kar
Árverés vége: 2018. Máj. 30. 13:09 Termék megtekintve: 728 |