Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 16.

Erdős Renée: AZ ÉLET KIRÁLYNŐJE II. - Ősök és ivadékok Termékkód: 1062088683

Fixár: 590 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Júl. 16. 19:43

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

ERDŐS RENÉE ÖSSZEGYŰJTÖTT MŰVEI

Kiadó: Révai kiadás

II. rész (töredék kötet)

Ajánló: ?Előttem nem mersz soha annyi kenyeret enni, amennyit szeretnél, mert tudod, milyen őrületesen féltelek az elhízástól. Hogy vacog bele a fogam, ha egy édes süteményt eszel. Mert attól félek, hogy ez a pokoli és isteni remek, a te tested, elhagyja formáit. Most szeretnél egymás után három karéj vajas kenyeret enni, mert tudod, hogy ez jó neked. Oh, tudom én mit szeretnél te! Frissességet, tisztaságot, mindég frissességet, tisztaságot, megújhodást. Én most olyan vagyok neked, mint egy ing, amit két napig viseltél, mint egy ágy, amiben két napig feküdtél. Szeretnél levetni magadról, kiszállni belőlem, mi? Mondd, hogy nem tudom, mire gondolsz! Mondd, hogy nem ismerlek! Hazudj, hazudj, ha mersz!?

Kötés, állapot: kiadói egészvászon, aranyozása, kopott. Beltartalom: korának megfelelő, bejegyzésmentes antikvár kötet.

Terjedelem: 244 o.

Tömeg: 341 gr.

Szállítási költség: a mindenkori postai díjszabás szerint.

4155_kar_pótl

Árverés kezdete: 2018. Júl. 09. 19:43
Árverés vége: 2018. Júl. 16. 19:43
Termék megtekintve: 242