Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Ápr 19.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Újság, folyóirat, magazin

FILMVILÁG 1962. V. 1-24. szám (TELJES ÉVFOLYAM!) Termékkód: 1062088798

Fixár: 1.970 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Jún. 12. 17:18

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (41)

Filmművészeti folyóirat - V. évfolyam 1-24. szám

1962. január-december

Kiadó: Lapkiadó Vállalalt, 1962

Szerkesztő: Hámos György

Kötés, állapot: keménytáblás fékvászon, kötésben egy kötetben egybe kötve. Beltartalom: néhány oldal szélen halovány sárga foltosodás., szöveget, képet nem zavar. Lsd.: képgaléria.

Terjedelem: 768 o.

Tömeg: 1.060 gr.

Kar_újság_polc

Árverés kezdete: 2018. Jún. 10. 17:18
Árverés vége: 2018. Jún. 12. 17:18
Termék megtekintve: 570

Putnam-Keller: NYOLC ÉV KONGÓ TÖRPÉI KÖZÖTT

Robert Neumann: A KIRÁLYNÉ KEGYENCE

Zsigray Júlianna: UTOLSÓ FARSANG

Kovai Lőrinc: PORTA NOMENTANA

OTTHON 1996 október - Kert, ház, lakáskultúra, barkács -

IMPULZUS I. évf. 2. sz. - 1985

FHM 2003 - falinaptár

Berkesi András: A 13. ÜGYNÖK

Martti Santavuori: A FEJEDELEM ÚTJA

CRICHTON: KONGÓ - AKCIÓS ÉS IZGALMAS!

MAGYAR NYELV ÉS KOMMUNIKÁCIÓ / Munkafüzet a 9. évfolyam számára

Villain: A Pireneusoktól a Fokföldig - Világjárók 87.

Kis Ervin: NOÉ KISZÁLL A BÁRKÁBÓL

H. G. Wells: A SZÍV TITKOS KAMARÁI

Szeressük egymást gyerekek - SERES REZSŐ és kortársai

Köszönet a boldog évekért - Záray-Vámosi (1982)

Méhner: Regélő bácsi naptára az 1930-ik évre (XXXXVI. évf)

Horn Gyula: CÖLÖPÖK

GameStar 8 db. száma /2004-2005-2006/-D ARABONKÉNT IS!

Vivian: ROBIN HOOD