Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jan 22.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Újság, folyóirat, magazin

FISH INFO A horgászmagazin 2010. I. évfolyam 1. és 2 száma Termékkód: 1062086109

Fixár: 1.440 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 23 óra
2018. Jan. 24. 22:23

1.440 Ft Villámár

  konyvturi (516 ) starT.gif
  Minősítések száma: 516
Pozitív minősítés: 516 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3084)

FISH INFO MAGAZIN

ÖSSZESEN: két számban jelent meg 2010 áprilisában és májusában.

Ez a két ritka szám a jelen aukció tárgya. A kitűnő minőségű, kiváló megjelenésű újság igen kérész életet élt meg.

Állapot: kiváló minőségű, teljesen új állapotú. Kérem tekintse meg a képgalériát.

Terjedelem: 97 o. + 96 o.

Tömeg: 612 gr.

415_újság_kar

Árverés kezdete: 2018. Jan. 21. 22:23
Árverés vége: 2018. Jan. 24. 22:23
Termék megtekintve: 279

Trencsényi: A RENESZÁNSZ IRODALMÁBÓL

Pierre Maurice: VÁLÁS UTÁN

Madeleine Gilard: GÁLAEST A MINIKLUBBAN / pöttyös könyvek

Lao Sö: MACSKAVÁROS KRÓNIKÁJA

Howard Fast: SPARTACUS

Kuczka Péter: 22 DETEKTÍVTÖRTÉNET

Kathleen E. Woodwiss: HAMU A SZÉLBEN

Mary Higgins Clark: A LESELKEDŐ

Böttcher: AZ EMBER TÚLSÁGOSAN KORÁN HAL MEG -Harc a megöregedés ellen

Max Allen Collins: MAVERICK - A nyerő leosztás

Mészáros-Csiby: SZITAKÖTŐK, KÉRÉSZEK, HANGYALESŐK (BÚVÁR ZSEBKÖNYVEK)

Fodor József: EMBEREK ÉS ÁLLOMÁSOK

Jill Brady: GYAKRAN TESZEL ILYET?

Magyar Miklós: MAGYAR IRODALOM A XX. SZÁZADBAN II.

BUDAPESTI BAZÁR 1878. XIX. évf. 3. sz.

MAGYAR NYELV ÉS KOMMUNIKÁCIÓ / Munkafüzet a 9. évfolyam számára

Dosztojevszkij: A FÉLKEGYELMŰ

Vicki Baum: HOTEL SANGHAI

JOY2 db. száma II. évfolyam - 1999 - Női trendi magazin!

Gaston Leroux: AZ OPERAHÁZ FANTOMJA