Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Felolvasás a réten, impresszionista festmény, Bokor Károly festőművész | Termékkód: 414124 |
Pihenő a réten, napernyővel, és kiskutyával.
Nagy méretű, olaj-vászon festmény. Impresszionista stílusban Claude Monet modorában készült.
Szignó: Bokor K. jobbra lent.
A festő önéletrajza a vászon hátoldalára ragasztva.
Szép, aranyozott, díszes szegélyű kerettel.
Rendkívül szép, monumentális ábrázolás 1974-ből.
Méretei: 130X80cm keret nélkül. A keret kb. 8cm széles.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 20:29 Termék megtekintve: 2238 |